sadsad x
asdasd
Gündelik Hayat İçin Tesettür Tunik Örnekleri

Gündelik Hayat İçin Tesettür Tunik Örnekleri

09 Kasım 2018

Erkek bireyler için tişörtler neyse günümüzde bayanlar için de tunik o demek. Gündelik hayatın içerisinde sade ve şık tasarımları ile birlikte her kadının gardırobunda fazlaca bulunan tesettür giyim tunik modelleri aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da cep dostu bir görüntü çiziyor. Her yaştan ve her beğeniden kadının tercih ve sipariş edebileceği bu ürünler farklı kategorilere ayrılarak satışa çıkarılıyor.

 

 Çiçekli Verev Kesimlerle Tunik Modelleri

 

            Ne olursa olsun çiçek desenlerinin renkli tasarımlarından vazgeçemeyen kadınlar için ideal olan verev kesimli tunikler beyaz deseni üzerine dizayn edilmiş küçük çiçek tasarımlarından oluşuyor. Çiçek desenleri kırmızı, mavi ve pembe gibi canlı renklerden oluşuyor. Ağaçkabuğu adı verilen ve henüz yeni olmasına rağmen piyasa içerisinde müşteriler tarafından kısa sürede benimsenen son derece kaliteli bir kumaş kullanılarak imal edilmektedir. Bayanların gündelik yaşam içerisinde en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen bu ürünler sportif görünümleri ile de rahatlık sağlıyor. Haki, mint ve de pudra gibi renkleri bünyesinde barındırıyor.

 

 Aksesuar Düğmeli Yeni Nesil Tunik Ürünleri

 

            Kesiminin sağ ve sol taraflarında ve kolun iç kısımlarında kullanılan aksesuar amaçlı düğmeler ile tesettür giyim tunik modellerine yeni bir soluk getiren bu tunikler özellikle yeni neslin alışveriş listelerinde yer alıyor. Uygun bir çanta aksesuarı ile birlikte kombin edildiği takdirde renk uyumu sağlanabilir ve günlük yaşamda dahi çok çaba sarf etmeden şık olmanın önü açılabilir. Mor ve zümrüt gibi birbirini tamamlayıcı renk alternatifleri mevcut.

 

 Kolları Nakışlı Tunik Modelleri ile Nostaljik Etkiler

 

            Bir diğer seçenek ise kollarındaki nakışları ile fark yaratan tunik modelleri. Bu ürünler sadece günlük yaşam için değil komşu ziyaretlerinde ve kısa gezintilerde de tercih edilebilir. Son derece sade tasarımlara ev sahipliği yapan bu tunik modelleri kollarındaki nakışlar ile birlikte nostaljik etkilere de açık.

 

 Dantel ve İncili Tesettür Tunikler

 

            Hem dantel süslemelere hem de inci detaylarına ev sahipliği yapan tunik modelleri elbiselere ve abiyelere alternatif olarak özellikle gündüz gerçekleştirilen düğünlerde ve nikah törenlerinde tercih edilebilir. Dantel detayları ince el işçiliğini gözler önüne sererken inci detayları da kıyafete ayrı bir hava katmayı başarıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.