sadsad x
asdasd
En Son Tasarım Kap Modelleri

En Son Tasarım Kap Modelleri

15 Şubat 2021

Diz altına kadar olan kap ince kumaşlardan üretilir. Düğmeli, kuşaklı ve fermuarlı olarak farklı modelleri vardır. Birden farklı ve renk çeşitleri müşterilere sunulmaktadır. Pardösüye benzer bir model olarak karşımıza çıkar. Fakat pardösü kadar uzun değildir. Kadınlar kap modellerini daha çok mevsimlik olarak tercih etmektedir.

Kap Ve Pardösü Arasındaki Farklar

İkisi arasındaki belirgin fark boy farkıdır. Kap modelleri diz altında bitmektedir. Pardösü ise topuklara kadar uzanmaktadır. Kaplar, ılık, sıcak ve güneşli havalarda tercih edilir. Fakat pardösüler genel olarak kalın ve kışlık olarak üretime sunulur.

Dış giyimde en çok tercih edilen modeller arasında kap bulunur. Daha şık ve ağır bir görünüm elde etmek için tercih edilir. Kullanan kişiyi terletmeyen bir yapıya sahiptir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen model kuşaklı modeldir.

Kuşaklı model kişiyi daha ince bir yapıda gösterir. Yağmurlu havalara karşı şapkalı modelleri de tercih edilir.

Kap Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Model ve renk seçimi kap için önemlidir.

Tercih edilen kap kıyafet ve ayakkabı ile uyumlu olmalıdır.

Seçilen renk mevsim ile uyumlu olması daha hoş bir görünüm sağlayacaktır.

Kap modelinin kumaşı da önem taşımaktadır. İnce ve terletmeyen kumaş tercih edilmelidir.

Sentetik kap modelleri bu nedenle pek fazla tercih edilmez. Çünkü sentetik kuma terletme yapar. Her ne kadar güzel bir görünüm sağlasa da kullanılmadığı için kişiler tercih etmez.

Alınacak kap şık durması açısından ne bol ne de dar olmalıdır. Vücuda uygun kap modeli tercihi doğru olacaktır.

Kombinlediğiniz stilin de bir star parçası olmak için adaydır. Kap modelleri farklı tasarımları ile oldukça dikkat çekmektedir. Giy çık olarak adlandırdığımız bir modeldir. Günlük şık olmanızda da yardımcı parçadır. Hemen giyilmesi açısından her kadının dolabında bulunması gereken bir parçadır.

Farklı duruşları ile öne çıkan tasarımlar bulunmaktadır. Kap modelleri sadece dış kıyafet olarak değil elbise modelleri olarak da bulunur. Kemerli ve kapüşonlu kaplar bu yıl en çok tercih edilen modeller arasında bulunur.

Dikkat çekici ve farklı modeller ile sitemizde siz müşterilerimize sunulmaktadır. Panço türünde de kap modelleri bulunmaktadır. Hem şık hem de dikkat çekici bir görünüm sağlayacaktır. Kiremit ve taba rengi bu yıl en çok kap modeli için tercih edilen renkler olmaktadır.

Misafirliğe giderken ya da özel bir gün için kurtarıcı modeldir. Ürün incelemesi yaparken en önemli nokta kumaşıdır. Mutlaka kumaşına dikkat etmeniz gerekir. Kıyafetlerinize uygun kap modeli tercih etmelisiniz. Dikiş yerleri özen ile tasarlanmış olmalıdır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.