sadsad x
asdasd
En Şık Tesettür Kabanlar

En Şık Tesettür Kabanlar

16 Aralık 2019

Kadın giyiminde her geçen gün yenilikler oluyor. Günümüzde hızla gelişen kadın giyimi mevsimlere göre değişiyor. Özellikle kış mevsiminde kaban, mont ve pardesüler çok fazla giyiliyor. Her kıyafetin üzerine giyilen, gidilecek yere göre de farklılık gösteren montlar doğru seçilmelidir. Her montun ve kabanın giyim şekli de farklı olabilmektedir.

 

 TESETTÜR KABAN ÇEŞİTLERİ VE MODELLERİ

 

 Hanımlar tesettür kaban giyerken bazı noktalara dikkat etmeliler. Gidilecek yere ve zevklere göre kaban modelleri de değişiklik gösterir.Kaban sürekli giyilen bir kıyafet olduğu için sürekli giyildiğinde beğenilen modeller tercih edilmeli. Tesettürlü hanımlar tesettür kaban giyerken modellerini iyi araştırmalılar. Günümüzde kaban modellerinin fermuarlı ve düğmeli çeşitleri var. Farklı renkleri bulunan kabanlar aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahip.olmalı.Ayrıca kabanların da kapuşonlu modelleri mevcut. Kapuşonlu modeller yağmurdan koruyabilir.

 

 TESETTÜR KABANLARIN BAKIM VE TEMİZLİĞİ

 

 Kışın yağmurda çabuk kirleneceği için genellikle açık renkler tercih edilmez. Koyu renkli kabanlar yağmurda ve kışın çok fazla kirlenmez. Yağmurda ve zorlu şartlarda daha dayanıklıdır. Tesettür giyimde kaban modellerinin temizliği doğru bir şekilde yapılmalıdır. Kabanların genellikle kuru temizleme yapılması önerilir. Kuru temizlemeler sayesinde kabanların ömrü uzar ve daha uzun süre giyilebilir. O nedenle tesettür kaban modellerinin bakımına ayrıca dikkat edilmelidir. Kabanların üzerinde yazılan kullanma ve yıkama talimatları dikkatli bir şekilde okunarak uygulanmalıdır.

 

 TESETTÜR KABAN KOMBİNİ NASIL YAPILIR?

 

 Tesettürlü hanımların tercih ettikleri kaban modelleri doğru parçalarla kombin yapılabilir. Tesettürlü hanımlar genellikle uzun kaban modellerini tercih ederler. Uzun kaban modellerinin ip ve düğme detayları da bulunabilir. Kabanlar, günlük kıyafetlerin üzerine giyildiğinde daha sportif bir tarzda olabilir. Özel davetlere gidilecek ise kaban modelleri daha şık ve klasik modellerden tercih edilmelidir. Yine kabanların altına uygun botlar tercih edilir. Spor tarzda kabanların altında spor botlar ve ya uygun bir çizme giyilebilir. Kabanlar soğuk şartlarda giyildiği için bot ve ya çizme ile kombin yapılabilir.

 

 TESETTÜR KABANLARIN ÇEŞİTLERİ

 

 Tesettür kaban çeşitleri her zevke uygun bulunuyor. Kış mevsiminde en çok tercih edilenler kabanlar oluyor. Tesettür giyimde kaban modelleri de oldukça farklılık gösteriyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.