sadsad x
asdasd
Desenli Kumaş Ferace Modelleri

Desenli Kumaş Ferace Modelleri

27 Nisan 2020

Desenli kumaşta tasarlanan çoğu tesettür giyim parçası, kendi sezonunun modasını yansıtmaktadır. Modayı takip eden çoğu hanım ise bu desen modasına uyum sağlayacak parça seçimleri yaparak kombin oluşturmaktadır. Bu sezon desenli kumaş ferace akımı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Desenli kumaş ile tasarlanan ferace modellerinde feracenin bazı kesimlerinde desenli kumaş bazı kesimlerinde ise sade kumaş kullanılmıştır. Kollarının uç kısımlarında şeritler şeklinde desen kullanılan ferace modellerinde geri kalan kısım sade kumaş şekilde belirlenmiştir.

 

 Desenli kumaş tesettür ferace modelleri arasında bu sezon beli kuşaklı ya da kemerli kullanılan feraceler bulunmaktadır. Desenli olması ise dikkat çekici özelliklerinden biridir. Bu tarz ferace modellerinde cep detaylarında da desenli kumaş kullanılmıştır. Yaka kısmının V olması ise eşarp ya da şalın daha iyi uyum içerisinde olmasını sağlamaktadır.

 

 Desenli Kumaş Ferace Kombin Önerisi

 

 Desenli kumaş ferace kombin önerilerinde daha çok sade kıyafet seçimleri yapılmaktadır. Feracenin ön planda olması için diğer parçalarda sadelikten yana olmak gerekir. Bu nedenle ferace kombinini desenli kumaştan yana yapacak olan kişiler içerisine giydikleri parçalarda düz kesim ve sade renkler tercih etmelidir. Örneğin düz bol paça siyah pantolonun üzerine beyaz ya da krem tonlarında bir tunik seçimi doğru olacaktır.

 

 Üzerine giyilen feracenin desenli kumaş olması görsel açıdan kombine zenginlik katacaktır. Aynı zamanda ayakkabı ve çanta seçimlerinde de sadelikten yana olmak gerekmektedir. Bu tarz kominlerde kullanılan çanta modeli genellikle deri sırt çantasıdır. Rahatlığı bakımından tercih edilen bu çanta modeli aynı zamanda sade kombinlerin de kurtarıcı parçasıdır.

 

 Desenli Kumaş Feracelerde Desen Modelleri Nelerdir?

 

 Ferace modasında bu sezon desenli kumaş esintisi görülmektedir. Desenli kumaşta tasarlanan ferace modellerinde desen seçimi de oldukça önemlidir. Kaz ayağı deseni her sezon olduğu gibi bu sezon da farklı renklerde ferace üzerinde kullanılmaktadır. Daha botanik desen seven hanımlar için büyük yaprakları olan desen kumaş feraceler bulunmaktadır. Genç kesimin en çok tercih ettiği desenlerden biri ise çiçek desenleridir. Farklı pek çok çiçek deseninin bulunması kişinin yapacağı kombine göre uygun bir ferace seçimi sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.