sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Yenilik Arayanlara Farklı Seçenekler Moda Selvim’de

05 Eylül 2017

Tek düze giyinmekten mi sıkıldınız? Cıvıl cıvıl mı giyinmek isterseniz yoksa yaşınıza uygun mu? Yok canım ne yaşı ben daha gencim diyorsanız size önereceğimiz ufak tüyolarla kendinize yeni bir stil yaratabilirsiniz. İşte dikkat etmeniz gereken ufak tüyolar…

Tesettür Günlük Giyim Kombinleri

31 Ağustos 2017

Muhafazakâr giyimin gerekliliğine göre, tesettür giyimde dikkat edilmesi gereken en önemli detay sanırım vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyinmektir.

Kombinlerde Tek Rengin Gücü!

30 Ağustos 2017

Monokrom yani sokak stilini kendi giyim tarzınıza uygulamak ister misiniz? Peki nedir bu monokrom stil? Monokrom tarz baştan aşağı tek renk giyinmektir. 

Bordo Rengin İnsan Üzerindeki Etkisi!

30 Ağustos 2017

Bordo renk kombini en rahat renklerdendir. Belki de koyu renk grubuna girdiği için olabilir. Bordo’nun insan üzerindeki etkisi nedir peki? İşte sorunuzun cevabı…

Tesettür Giyimde Renklerin Uyumu

29 Ağustos 2017

Renklerin dili olsa acaba bize neler anlatırlardı? Özellikle de renkli elbise modellerinin. Birbirleri içerisinde uyumlu olanlar, uyumsuz olan birçok renk çeşidiniz bazen yan yana getirebiliyoruz. Peki, getirdiğimiz birden fazla elbise çeşidini uyumu ne kadar yakalayabiliyoruz?  

En Güzel Tesettür Elbiseler Moda Selvim’de

29 Ağustos 2017

Sabah güne kararsız mı başladınız? Acaba bugün ne giysem sorusu aklınızdan çıkmıyor mu? Moda Selvim editörleri olarak sizleri bu kararsızlığınızdan kurtarıyoruz. 

Bayramlık Elbise Heyecanı

28 Ağustos 2017

Bayramda hangi elbiseleri tercih etmeliyiz ? Bayramın yaklaşması ile hanımları bayramlık heyecanı sardı. Moda Selvim olarak bizler de bu heyecanınıza ortağız.

Tesettür Dünyasında Abiye Şıklığı

28 Ağustos 2017

Tesettür tasarlayan modacılar koleksiyonlarına yenilikler eklemeye devam ediyor. Özel gün ve davetlerimizin vazgeçilmezi olan abiyeler, yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Tesettür Giyim’de 2017 Elbise Modelleri

28 Ağustos 2017

Tesettür giyimde hanımların sevdiği ve her mevsim rahatlıkla giydikleri elbiseler, yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Tunik Şıklığında İçinizi Isıtacak Modeller

26 Ağustos 2017

Son yıllarda tunik deyince akla hemen tesettür giyim geliyor. Uzunlu, kısalı, asimetrik kesim ve daha yüzlerce tasarım tunik modelleri göz dolduruyor.

Tesettür Elbise Şıklığına Yakışan Tasarımlar

26 Ağustos 2017

Tesettür giyim modası tasarımcıların yeni göz bebeği. Hal böyle olunca ortaya çıkaran tasarımlarda her geçen gün daha da ilgi çekici hale geliyor. 

Moda Selvim’de Tesettür Elbise Şenliği

26 Ağustos 2017

Kadınların sade ve de şaşalı tarzını taşıyan elbiseler her mevsimin sevileni. Bayanlar ruhlarının ince kıvrımlarını dalgalandıran elbiseyi seviyor. Moda Selvim olarak biz de elbiseye olan bu ilginin farkında olarak yeniliklere imza atıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.