sadsad x
asdasd
Tesettür Giyimde Kap

Tesettür Giyimde Kap

19 Şubat 2021

Tesettür giyimde hem pratik hem de şık bir seçim olan, dış giyimin vazgeçilmez parçası kap modelleri çeşitli renk ve modelleri ile dikkat çekmektedir. Tesettürlü bayanların dışarı çıkarken çok daha kolay hazırlanmalarını sağlar ve çok daha şık görünmelerine de yardımcı olur. Tesettür kap modellerinde çok çeşitli modellerde üretim yapılması zor beğenenlerin dahi kendi zevklerine uygun modelleri kolay bir şekilde bulmalarını sağlayarak müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımaktadır. Tesettür kap modelleri tesettür giyimde yine en çok satılan parçalar arasında yer almaktadır. Ayrıca genç tesettür giyimi tercih edenler içinse spor kap modelleri üretilmektedir.

https://www.modaselvim.com/kap-kaban

Tesettür Kap Modelleri

Günümüzde çok hızlı gelişen giyim sektörü Modaya uygun yeni ve daha kaliteli kıyafetler tasarlamak adına her sene farklı renk ve desenlerde kıyafetler üretilmektedir. Özellikle Kap Modelleri çok daha yeni tasarımlar ile hanımların karşısına çıkmaktadır. Ancak kıyafeti giyen kişi için deseni, modaya uygunluğu kadar önemli olan şey ise kıyafetin ne kadar rahat olduğudur. Bu nedenle kıyafetler tasarlanırken her türlü vücut tipine ve bedene uygun olarak tasarlanmaktadır. İşte bunun için tasarım konusunda kıyafetin zarifliği ve şıklığı kadar rahatlığı da çok büyük bir önem arz etmektedir.

Kap Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür dış giyim parçalarından biri olan kap seçiminde dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Çoğu kişi kap modellerini diz altına kadar uzanan bir dış giyim ürünü olarak bilir. Ancak bu bilgi tam olarak doğru bir bilgi değildir. Çünkü daha çok yaz aylarında kullanılan ve diz altına kadar gelen pardesüler de bulunmaktadır. Bu pardesüler kap modelleri ile karıştırılmaktadır.

Bu hususta dikkat edilmesi gerekilen nokta pardesüler daha ince bir yapıdadır, kaplar ise daha kalın olur. Aynı zamanda kaplar pardesülere oranla daha uzun olabilir. Yani hem diz kapağının altına kadar hem de ayak bileği kısmına kadar olan kaplar mevcuttur. Tesettürlü hanımlar Kap seçimi yaparken rahatlık ve şıklık açısından kendilerine en uygun olan modeli almalıdır. Tesettür kap modelleri son yıllarda hanımların karşısına daha farklı renk ve modellerde çıkmaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.