sadsad x
asdasd
Kadife Kumaş Modasına Uygun Tesettür Elbiseler

Kadife Kumaş Modasına Uygun Tesettür Elbiseler

16 Mart 2021

Tesettür modası oldukça geniş alanlardan biridir. Her sezon farklı moda akımları ile ürün satışı yapan sitemiz trend parça konusunda uzman olan sitelerden biridir. Yeni sezon elbise alışverişlerinde sevilen kadife kumaş tesettür elbise modelleri modern yapısı ile en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Beli kuşaklı, bedene tam oturan kadife kumaş tesettür elbiselerin yaka kısmı dik olarak belirlenmiştir. Dik yaka asaletini elbise üzerinde kullanmak isteyen kişiler son sezon olan kadife kumaş tesettür elbiselere yönelerek çeşitli kombinler oluşturmaktadır.

Kadife Kumaş Tesettür Elbisede Görülen İnce Detaylar

Tasarımları ile birbirinden farklı ve güzel kombinlere yön veren kadife kumaş tesettür elbiseler, 2020 sezon sonu 2021 sezon başı ürünleri ile tesettür elbise kategorisinde sunulmaktadır. Kadife kumaş ile tasarlanan bu tesettür elbise modelleri her bakımından kişilere kombin genişliği sunmaktadır. Sezon içerisinde bu parçalar ile alışveriş yapan kişiler kadife kumaşın yumuşak ve esnek kumaş dokusundan yararlanmaktadır. Kol ucu kısımlarının açılan tarz ve balon kol olması da ince detaylar arasına girmektedir. Yaka kısmı ise dik yaka olarak hazırlanmıştır.

Kadife Kumaş Son Sezon Tesettür Elbiselerde Renk Seçenekleri

Modanın yön verdiği parçalardan biri olan tesettür elbiseler farklı renkleri ile sitemiz içerisinde satışa çıkarılmıştır. Sezonun beğenilen kombinleri hazırlamada yardımcı olan kadife kumaş tesettür elbise modellerinde renkler en sade ve canlı halleri ile özel olarak tasarlanmıştır. Bordo renk kadife kumaş tesettür elbiselerin vazgeçilmez renklerindendir. Sade kombin oluşturmak isteyen kişiler için siyah ve lacivert renkleri de sezon içerisinde en çok tercih edilen renkler olarak satışa çıkarılmıştır. Bu sezon kırmızının farklı tonları da kadife kumaş elbiselerde kullanılmıştır.

Kadife Kumaş Tesettür Elbise İle Kombin Önerisi

Yeni sezon kadife kumaş ile tasarlanan bordo renk tesettür elbiseleri kombinlemek isteyen kişiler yan parça seçimlerinde de özenli davranmaktadır. Yaka kısmı ve omuzları dik şekilde tasarlanan bu elbiselerin beline takılan koyu renk deri kemer elbiseye hareket kazandırmaktadır. Aynı şekilde ayakkabı seçimlerinde de yüksek topuklu ayakkabı tercih etmek elbisenin boyunu kaldıracaktır. Çanta seçimi ise ayakkabı ile aynı renk ve orantıda yapılmalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.