sadsad x
asdasd
Tesettür Giyim İncelikleri

Tesettür Giyim İncelikleri

18 Şubat 2021

Geçmiş dönemlerimize nazaran şu anki dönemde tesettür giyim çeşitleri oldukça fazla olmuştur. Artık normal giyim gibi her sezon için ayrı tesettür giyim üreten firmalar vardır. Bu çeşitler çoğaldıkça tesettür giyimi tercih eden kadınlar için de modayı takip etmek mümkün olmuştur.

https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

Gün geçtikçe artan marka ve mağazalar çeşitli tunikler, pardesüler, kaplar, feraceler üretmeye başlamışlardır. Bu nedenle tesettür giyiminizde artık dilerseniz gösterişli bir mekana giderken, dilerseniz günlük kullanımda da şık olabilir ve fark yaratabilirsiniz.

Tesettür giyimde eski dilde dışarlık denilen yani dışarıya çıkarken üzerine giyebileceğiniz bir tür de feracedir. Önceleri sadece önü düğmeli siyah tarzda olan feraceler varken artık günümüzde bu ferace çeşitlerinin renkleri de çeşiteri de oldukça artmıştır. Kadınlarımız artık kendi tarzlarına uygun olan feraceleri gönül rahatlığıyla her yerde bulmaya başlamışlardır.

Bu giyim çeşidinin artması ile firmalarda da rekabet söz konusu olmuştur. Bu yüzden tesettür kıyafetlerini uygun fiyata ve kaliteli bulmak mümkün olmuştur.

Tesettür Giyimde Kombin

Tesettür giyim çeşitleri arttıkça tesettürlü kadınlarımızda artık çeşitli kombinler yapma zevkine ulaşmıştır. Her tesettürlü kadın kendi tarzına yaşam standartına göre birbirine uyumlu kombinler oluşturabilir. Modern tasarımlara sahip olan bu seçenekler aynı zamanda kadınların imajlarını diğerlerinden farklı göstermiştir.

Tesettürlü kadınlar genel olarak amaç gereği üzerlerine yapışmayan daha salaş olan modeller tercih ederler. Önceden bu seçenekler daha sınırlıyken artık bu tarz salaş kıyafetler de tesettürlü kadınların pantolon bile giymelerine imkan vermiştir. Ayrıca salaş bol pantolonlar oldukça da şık duruyor.

Tesettürde Eşarp Modelleri

Tesettürlü kadınların olmazsa olmazı eşarplardır. Artık eski eşarp modelleri yerini günümüzde daha çok şallara bırakmıştır.

Şalı ya da eşarbı seçerken teninizin rengine uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Esmer tenli bir kadın yine koyu renk bir şal tercih ettiğinde boğucu bir görüntü oluşacaktır. Esmer tenli kadınların açık renkli eşarpları tercih etmesi gerekmektedir. Yine beyaz tenli kadınlar da koyu renkli şal ya da eşarp tercih ettiğinde yüzleri daha belirgin olacaktır.

Şal ve eşarplarınızda seçeceğiniz renk seçimi tabi ki ten rengi uyumumuzdan sonra seçtiğiniz kombine de uyum sağlamalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.