sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Giyimde Şıklığın Yeni Adı Kap

07 Ağustos 2017

Tesettür giyim de moda çeşitliliğinin artmasıyla beraber kap modellerin de yenilikler ortaya çıktı. Tesettürlü hanımlar kap modellerini yaz aylarında oldukça çok sevdi. 2017 yılının en çok tercih edilen kap modelleri.

2017 Yazının Favori Parçası Elbise Kombinleri

05 Ağustos 2017

Tesettür giyimde, modacılar hanımların alışveriş işini kolaylaştırmak için kombinli elbise modelleri hazırlamaya başladı. 

Tesettür Giyimde Elbise Şıklığını Moda Selvim’de Yaşayın!

05 Ağustos 2017

Kapalı giyimde en çok tercih edilen giysilerden biri olan elbise, son yıllarda oldukça fazla çeşitliliği ile göz doldurmaya başladı. Bu yılın en çok tercih edilen elbise modellerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Feminen Şıklığın Tesettürdeki Duruşu Elbise

04 Ağustos 2017

Elbise hanımların özellikle de tesettürlü bayanların çoğunlukta tercihi. Tesettürlü hanımların elbise modasına Moda Selvim penceresinden bakıyoruz.

Tesettür Abiye’de Payetlerin Işıltısı

04 Ağustos 2017

Moda Selvim, abiye giyimde hanımlardan tam puan almaya devam ediyor. Pul payetli tesettür abiye modeli duruşu ile sizi adeta bir kuğuyu havasına büründürüyor.

Şık Kombin Önerileri ile Bayrama Merhaba Deyin

03 Ağustos 2017

Moda Selvim hanımlarımız için yaptığı kombinlerle bayramda da yanlarında. En şık ve zarif bayram kombin önerileri için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Bayram Elbise Modelleri

03 Ağustos 2017

Tesettür giyimde bayramın yaklaşması ile beraber yeni modellerde yavaş yavaş vitrinleri süslemeye başlıyor. 

2017 Abiye Şıklığın da Tül Modası

02 Ağustos 2017

Düğünlerin, özel günlerin aranan modelleri arasında olan abiyeler, bu yıl sim ve tül detayı ile hanımlarımızı karşılıyor. 

2017 Tunik Modelleri ile Sıradışı Rahatlık

02 Ağustos 2017

Tesettür giyimde en çok tercih edilen tunik, son birkaç yıldır çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Her bayanın tercihi haline gelen tunik, modern tasarımları ile modanın göz bebeği haline geldi.2017 Yılının En Zarif Tesettür Elbise Modeli

01 Ağustos 2017

Yaz davetlerinin vazgeçilmez detayı olan dantel, bu yılın tesettür giyim de yerini alıyor. Abartısız şıklık sunan dantel detaylı elbise modelleri tüm hanımlar tarafından tercih ediliyor.

2017 Yazının Serin Tutan 4 Elbise Modeli

01 Ağustos 2017

Rengârenk, desen desen tesettür elbise modelleri ile bu yazın en şık bayanlarından siz olunuz. 

Tesettür Abiye Moda Selvim’den Alınır!

31 Temmuz 2017

Uçuş uçuş etekli olanlar, şifon kumaşlı olanlar, balık abiye modelleri ve diğer tüm modelleri arasında bazen kendinize abiye bulmakta zorlanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.