ModaSelvim Blog

Tesettür Kombininde 2019 Modası

19 Ağustos 2019

Kadınlar şık ve zarif gösterimi nedeni ile tesettür elbise tercihinde bulunmaktadırlar. Tesettür elbiselerin farklı tasarımlar ve modeller içermesi de kombin durumunu zenginleştirmektedir. Kadınlar farklı elbise türleri ile doğru kullanım alanı seçerek şık bir kombin oluşumu sağlayabilmektedir.

Yaz Ayları İçin Şık Tesettür Tunikler

15 Ağustos 2019

Yaz aylarının sıcak kavurucu günlerinde rahat giysi kullanımı büyük öneme sahiptir. Özellikle gün içerisinde dışarı çıkarken kısa sürede hazırlamak ve bunu güzel bir kombin altında gerçekleştirmek için, tesettür tunik modelleri vazgeçilmezdir.

Tesettür Tunik Kombin Önerileri Nelerdir?

09 Ağustos 2019

Tesettür giyim bünyesinde ürünler özellikle klasik tarz giyim özelliği taşımaktadır. Tunik ürünleri şık görünüm sağlaması ve model çeşitliliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerden olmaktadır.

Yaz İçin Özel Tesettür Giyim Kampanyaları

07 Ağustos 2019

Farklı zamanlarda belli aralıklarla gerçekleştirilen kampanyaları takip etmek, giyim konusunda çok uygun fiyatlar üzerinden alışveriş imkanı tanımaktadır.

Modaselvim Tesettür Mayo Tasarımları

06 Ağustos 2019

Tesettür mayo tasarımları, belli standartlar dahilinde üretilmektedir. Kadınların sıklıkla tercih ettiği tesettür mayo tasarımları, iki çeşitte tasarlanmaktadır. 

En Uygun Tesettür Elbise Fiyatları

02 Ağustos 2019

Giyim konusunda en mutluluk verici 2019 yılı yeni sezon modasında fiyatlar oldukça uygun olmaktadır. Bu sebep ile birbirinden farklı tesettür elbise fiyatları ile kadınlar biden fazla elbise çeşitlerini satın alma imkanı elde edecek.

Yeni sezonda Tunik Modellerimiz

01 Ağustos 2019

Tesettür giyimin önemli parçalarından biri olan tunikler oldukça modern çizgilere sahip olarak üretilmektedir. Günümüz tesettür giyimine önem veren kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olmuştur. Tunikler oldukça şık ve zarif duruşa sahiptirler.

2019 Yılında Tesettür Şal Modası Nasıl Olacak?

30 Temmuz 2019

Tesettür giyimi tercih eden kadınlar kıyafetlerini şık bir şal modeli ile tamamlayabilirler. 2019 yılı yeni sezonda yepyeni tesettür şal modelleri mağazalarda ki yerini almış durumda.

Modaselvim Abiyeler İhtişam Dolu

29 Temmuz 2019

Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerde, söz, nişan, kına ve düğün davetlerinde giydiği en şık elbiseler tesettür abiye modelleridir. Günümüzde oldukça fazla tasarlanan bu kıyafetler, Osmanlı dönemini anımsatan, asil ve gösterişli elbiselerdir.

Tesettür Elbiselerde En Fazla Tercih Edilen Tasarımlar

26 Temmuz 2019

Tesettür elbiseler, birçok tesettürlü kadının kişisel zevkine uyacak şekilde bu sitede yer almaktadır. Bunun yanı sıra bu sitede yer alan tesettür elbise modelleri her daim en geniş seçenek yelpazesini barındırdığından dolayı her zevke hitap edecek tesettür elbise modellerini bulamamak neredeyse imkansızdır.

Tesettür Tunik ve Tercihler

25 Temmuz 2019

Tesettür giyimi tercih eden bayanlar için tesettür tunik vazgeçilmez bir giyecektir. Farklı firmaların farklı modellerde ürettiği pek çok tunik modeli mevcuttur. 

Şık Stil İçin Doğru Tunik Kullanmak

22 Temmuz 2019

Uyumlu olan bir kombin oluşturmayı arzu eden tesettürlü hanımlar, tesettür tunik modellerini en güzel tarzda kullanmaktadırlar. Tesettürlü hanımlarda rahatlık ve şıklığın bir arada olduğu tuniklerin üretiliyor olması oldukça önemlidir.

1 2 3 4 5 .... 41 42 43
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.