ModaSelvim Blog

Tesettürlü Kadınlarda Abiye Seçimi

13 Eylül 2019

Görünümüne önem veren tesettürlü kadınlar, günden güne değişen farklı model ve tarzdaki elbiseler arasından seçim yapabilmektedirler. 

Her Türlü Avantajı İçeren Tesettür Giyim İndirim

13 Eylül 2019

Günlük koşuşturmalara bağlı olarak her çeşit giyim kreasyonu, indirim avantajıyla kadınların alışverişlerine yansıtılmaktadır. Çok farklı zamanlar çerçevesinde indirime giren kadın giyimleri, özellikle incelenmektedir.

Tesettür Abiyede Son Trendler

06 Eylül 2019

Genellikle davet, nişan, kına, düğün gibi özel günlerde tercih edilen tesettür abiye elbiseler günlük kıyafetlerden farklı olarak daha gösterişli ve detaylıdır.

Klasik Tesettür Giyim Ürünleri Ve Kombinleri

05 Eylül 2019

Tesettür giyim içerisinde kadınların tarz seçimleri ile birlikte giyim ürün seçimi yapılmaktadır. Her tesettür giyim ürün modelleri içerisinde klasik giyim özelliği gösteren içerikler mevcut bulunmaktadır.

Tesettürde Tercihler

03 Eylül 2019

Tesettür kullanan bayanların gerek alışverişte gerekse de giyinmeler de dikkat etmeleri gereken birçok unsur vardır. Bu unsurların başında ise amaca uygunluk gelir.

Tesettürde Ucuz Giyim Modaselvim'de

02 Eylül 2019

Moda kadınların yaşamının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Modayı takip eden kadınlar güncellenen ve sürekli olarak yenilenen kıyafetlere çok fazla ilgi göstermektedirler.

Tesettür Giyimde Feracenin Önemi

30 Ağustos 2019

Tesettür giyimde dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Birey bu unsurları bilmeli ve giyimi sırasında bunlara sirayet etmelidir. Bu unsurların başında ise dini değerlerle uyuşması gelir.

Tesettür Giyim Tarzı

29 Ağustos 2019

Kıyafetler bizler için bir çok anlamda önemlidir. Kişilik, karakter, statü gibi olguları belirleme konusunda kıyafetler bilhassa çok belirleyici olabiliyor. 

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri

28 Ağustos 2019

Abiye modelleri kullanım amacı olarak özel davet ve organizasyonlarda değerlendirilir. Buna uygun şekilde tasarımı moda uzmanları tarafından ele alınır. 

Tesettür Tunik Seçimi

26 Ağustos 2019

Muhafazakar hanımlar tarafından tercih edilen bir giyinme tarzıdır. Dar kesim, uzun kesim, salaş kesim, bol kesim, desenli kumaş veya sade kumaş istekleri doğrultusunda tercih edilen giyinme tarzıdır. 

Tesettür Giyimde Kombin Nasıl Yapılmalıdır?

23 Ağustos 2019

Her sabah uyanıldığında o gün için giyinilecek kıyafeti düşünmek kadınlar açısından günlük sorunların en başında yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Kampanya Ürünler

21 Ağustos 2019

Son yıllarda tesettür giyim konusunda oldukça fazla sayıda çeşit beğeniye sunuluyor. Özellikle moda uzmanlarının yetenekli ellerinden çıkan harika tasarımlar, konsepte uygun pek çok yerde keyifle değerlendirilmektedir.

1 2 3 4 5 .... 42 43 44
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.