ModaSelvim Blog

Tesettür Giyim Trendlerinde En Göz Alıcı Parçalar

16 Ekim 2019

Tesettür modası her geçen gün daha iddialı bir hal alarak moda tutkunlarının karşısına çıkmaktadır. Farklı yaş gruplarına hitap edecek modellerin aynı anda sunulduğu tesettür giyim modası, kendi stilinizi başarılı bir biçimde yansıtmanızı sağlıyor.

Nakış İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri

14 Ekim 2019

Son yıllarda tesettürlü kadınların favorisi üzeri değişik desenler ile kaplı olan tesettür abiye modeli olmaktadır. Görsel olarak şık bir tasarım ile bu tür tesettür abiye modelleri üstelik farklı renkleri ile de tasarım yapılarak yine ayrı bir şıklık sunmaktadır.

Tesettür Giyim Modasının Vazgeçilmezleri

10 Ekim 2019

Tesettürlü kadınların konforu ve şıklığı için tüm detayların düşünüldüğü tesettür giyim modası, çok önemli seçenekleri ile bizleri karşılıyor. 

Tesettür Giyim Önerileri

09 Ekim 2019

Her geçen gün tesettür giyime olan talep git gide artmaktadır. Bu sebep ile en fazla merak edilen konuların başında ise tesettür giyimde dikkat edilmesi gerekenler ve hangi mekanda hangi tesettür giyim ürününün giyileceği konusu olmaktadır.

Tesettür Giyimde Mavi Renk Nasıl Kombinlenir?

04 Ekim 2019

Tesettür giyim modasında koyu renkler çoğunlukla kış aylarında daha fazla tercih edilmektedir. Mavi renginde bu anlamda tercih eden tesettürlü kadınların içini ısıtmak gibi bir pozitif özelliği bulunmaktadır.

Tesettür Giyim Modasında Yaşanan Yenilikler

02 Ekim 2019

Her ortam için uygun model seçenekleri ile birlikte karşımıza çıkan tesettür giyim modası, sadeliği şıklıkla bir arada sizlere sunuyor. Değişen modaya en iyi biçimde ayak uyduran tesettür giyim parçaları, her zaman şık görünmenizi sağlayacak alternatifler ile karşımıza çıkıyor.

Yeni Sezon Tesettür Giyimde Neler Var?

30 Eylül 2019

Tesettür giyim modelleri her yeni sezon dikkatleri üzerine çeken tasarımlar ile satışa sunuluyor. Moda tasarımcıları tarafından her yeni sezon yenilenen ve tesettürlü kadınların beğenisini toplayan tesettür giyim ürünleri bütçeyi zorlamayan uygun fiyatları ile de çok fazla ilgi görüyor.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri Nelerdir?

27 Eylül 2019

Sonbahar sezonunun yavaş yavaş açılması ile birlikte yeni tesettür dış giyim parçaları da raflarda yerini almaya başlamaktadır. Sonbahar aylarında dış giyim ürünleri arasında şüphesiz trençkot en çok tercih edilen parçalardandır. 

Ucuz Tesettür Giyim Modası İle Şıklığı Yakalayın

26 Eylül 2019

Tarz sahibi bayanlar için her sezon daha iddialı bir duruş ile karşımıza çıkan tesettür modası, yine beklentilerin üzerine geçmeyi başarıyor.

Tesettür Kaban Modasının En Dikkat Çeken Modelleri Hangileridir?

23 Eylül 2019

Saygın modacıların dokunuşları ile özgünlük kazanan kabanlar, haftanın her günü tesettürlü kadınların dış giyimine eşlik etmektedir. Her tarzı yansıtan tesettür kaban modellerini ön plana çıkaran sahip olduğu detaylarıdır. 

Dışarıda Tarzınızı Kaybetmeyeceğiniz Tesettür Elbiseler

18 Eylül 2019

Özellikle günlük tercih edilecek tesettür elbise modelleri büyük öneme sahiptir. Kolayca hazır hale gelme imkanı veren ve şık görünümden en ufak bir ödün vermeyen tasarımlar, yeni sezonla beraber aynı olanağı sunuyor.

Bir Giyisiyi Nasıl Ucuza Alırsınız?

16 Eylül 2019

Kadınlar için giyinmek önemlidir. İyi giyinimli biriyle kötü giyinimli birinin toplum içerisindeki ilk izlenimi birbirinden farklıdır. Bu nedenle giysilere ayrı bir anlam yüklenir.

1 2 3 4 .... 42 43 44
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.