sadsad x
asdasd

Tesettürlü Hanımlar İçin En İyi Elbise Modelleri

28 Eylül 2020

Tesettür giyim her geçen gün gelişiyor. Her yaştan kadınlar için birbirinden güzel kıyafetler vitrinlerdeki yerini alıyor. Kadınlar güzel görünmek için doğru kıyafetleri seçmeliler.

Tesettür Abiye Nasıl Seçilir?

24 Eylül 2020

Tesettürlü kadınlar tarafından özel gün ve davetler başta olmak üzere, düğün kına gibi organizasyonlarda da kullanılan kıyafetler abiye kıyafetler olarak adlandırılır. Tesettür abiyelerin kullanım yeri, kullanacak olan kişi ve marka ya da modelist gibi birçok faktöre göre şekillenmiş modeli bulunmaktadır.

Ferace Modasındaki Şıklık

18 Eylül 2020

Ferace, Osmanlı zamanında Anadolu'daki Türklerin giydikleri bir çeşit üstlüktür. Kadınlar, çarşaftan önce bu giysiyi kullanmaktaydılar. Uzun kollu, yakasız, bol bir elbisedir.

Tesettür Dış Giyim

14 Eylül 2020

Tesettür giyimin en önde gelen ve ayrılmaz parçalarından olan tesettür dış giyim, genellikle uzun ve kimi zaman önü kapanabilen bir dış kıyafetten ibarettir. Bu ürünler ferace ve pardösü gibi modeller olabileceği gibi, kap trençkot ya da kimono gibi modeller de olabilmektedir.

En Şık Tesettür Elbise Modelleri

11 Eylül 2020

Tesettür giyim sektörü her geçen gün gelişiyor. Her yaştan hanımlar için birbirinden güzel kıyafetler vitrinlerdeki yerini alıyor.

Birbirinden Şık Yazlık Tesettür Elbiseler

08 Eylül 2020

Kadınlar için en iyi şekilde giyinmek ve doğru kombinler yapmak çok önemli. Özellikle de kişisel zevkler ve beğeniler doğrultusunda doğru kıyafet tercihleri yapılmalıdır. 

Tesettürlü Hanımlar Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliler?

03 Eylül 2020

Kadınlar için günümüzde birbirinden şık kıyafet çeşitleri bulunuyor. Her zevke ve beğeniye uygun kıyafetler doğru aksesuarlar ile kombin yapılabiliyor.

İlgi Gören Tesettür Abiye Modelleri

24 Ağustos 2020

Özel gün ve özel organizasyonlarda tesettürlü kadınları saran hem tatlı hem de bir o kadar stresli telaşların başında yarın ne giyeceklerine dair bir fikirlerinin bulunmaması geliyor. Her yılın yeni sezonunda değişik renklerin ve özel tasarımların trend olduğu tesettür sektöründe ise birbirinden şık ve birbirinden zarif modeller tesettürlü kadınların bir hayli ilgisini üzerine çekmektedir.

Günlük Tesettür Elbise Modelleri

13 Ağustos 2020

Sezon içerisinde tasarlanan ve vitrinlerde yer alan tüm parçalar, özel olarak hazırlanarak hanımların beğenisine sunulmaktadır. Bu sezon içerisinde pek çok desenin yer aldığı tesettür günlük elbise modelleri bulunmaktadır. Üst beden kısmının tam oturduğu ve belden aşağısının salaş bir şekilde indiği bu elbise modelleri, tam anlamıyla yaz sezonunu çağrıştırmaktadır.

Yazlık Ferace Kullanımı

09 Ağustos 2020

Feraceler bol yapılarıyla tüm tesettürlü kadınların hayatının bir döneminde kullandığı bir kıyafettir. Bol görüntüsü kimi zaman şıklık sağlarken kimi zaman rahatlık sağlamaktadır.

Birbirinden Şık Tesettür Elbise Modelleri

05 Ağustos 2020

Günümüzde kadın giyim sektörü hızla gelişiyor. Her yaştan kadınlara uygun kıyafetler ise vitrinlerdeki yerini alıyor. Gidilecek yere göre kıyafet seçimi yapılırken de uygun aksesuarlar ile kombin yapılıyor.

Birbirinden Şık Ve Zarif Tesettür Abiye Modelleri

27 Temmuz 2020

Günümüzde kadınlar giyimlerine oldukça özen gösteriyorlar. Kadınlar çoğunlukla kişisel zevk ve beğenileri doğrultusunda kıyafet tercihleri yapıyorlar. 

1 2 3 4 .... 47 48 49
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.