sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Trençkot Nedir, Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

15 Nisan 2021

Trençkotlar özellikle son zamanda oldukça popüler olmuştur. Trençkot genellikle su geçirmez kumaşlardan yapılır.

Tesettür Kombinlerinde En Çok Birbirine Uyan Rekler

14 Nisan 2021

Kombin yaparken dikkat etmeniz gereken birçok unsur vardır. Parçalar mevsim açısından birbirine uymalı, fiziğiniz ve tercih edeceğiniz parçalar birbirine yakışmalı, kombininize hem ayrı bir hava katma açısından hem de tamamlaması açısından farklı ya da uyumlu aksesuarlar tercih etmelisiniz.

Tesettür Giyimde Moda Selvim

13 Nisan 2021

Tesettür giyim için ulaşılabilecek pek çok marka bulunmaktadır. Moda Selvim çeşitli ürünleriyle her kadının zevkine hitap etmektedir. 

Tesettür Giyimde Şıklığın Adresi

12 Nisan 2021

Kapalı kadınların daha çok tercih ettiği tesettür giyim ürünleri günümüzde talebin artması ile daha da çeşitlenmiş ve modernize olmuştur. Her yaşa uygun seçenek aralıları ile tüketici karşısına çıkıyor.

Her Zevke Uygun Ferace Tasarımları

08 Nisan 2021

Tesettür feraceler gün geçtikçe artan alım talebiyle en üstlere yerleşmektedir. Bütün yaslara uygun birden fazla geçeği bulunan ve farklı renk kaliteli kumaşlardan elde edilen en şık feraceler sadece modaselvimde. 

Moda Selvim Kalitesi Ve Kampanyaları

07 Nisan 2021

Giyim üzerine farklı pek çok marka bulunmaktadır. Bunlardan kimileri erkek giyimine ve de kadın giyimine özel olan ürün gamına sahip markalar bulunmaktadır.

Tesettür Giyimde Evde Şıklık

06 Nisan 2021

Güzelliğine önem veren kadınlar, yalnızca dışarıda değil evde de her daim şık olmaya özen gösteriyorlar. Ev giyim modası deyince tabii ki öncelikli olarak akıllara eşofman gelmektedir. 

Tesettür Elbise Tercih Edilirken Hangi Siteden Yararlanılmalıdır?

05 Nisan 2021

Günümüzde tesettür elbiseler son derece ürün çeşitliliğine sahiptir. Birçok desende, birçok modelde, renkte ve herkesin tercihine uygun tesettür elbise üretilmektedir.

İlkbahar Tesettür Modasında Modaselvim

02 Nisan 2021

Tesettür giyim alanında kendisini en iyi şekilde göstermek ve kombinlerini sezona uygun şekilde yapmak isteyen kişiler yeni sezon tesettür giyim ürünlerine göz atarak alışverişlerini tamamlamaktadır. Yeni sezon ürünleri içerisinde desenlerin bol miktarda kullanıldığı tunik ve bluzlar ilk sırada yer almaktadır.

Tesettür Giyimde Şıklığın Adresi Günlük Elbiseler

01 Nisan 2021

Tesettür giyimde çok sevilen parçalardan biri olan elbiseler her yaştan tesettürlü kadının dolabında yer almaya başladı. Değişen modaya ayak uydurularak çıkarılan bu yeni elbiselerle beraber kadınlar artık kendilerini daha şık, daha özgüvenli ve daha modern hissedeceklerdir.

Tesettür Giyim Kategorisinde Deri Pantolon Modası

31 Mart 2021

Tesettür modası ile alakalı araştırmalar yapan hanımlar kendi tarzlarını bulma yolunda ilerlemektedir. Özellikle son sezon ürünlerini kullanarak kombinler gerçekleştirmek isteyen kişiler kendilerine en yakışan ürünü sezon içerisinde bulmaktadır.

Bu İlkbahar Başka Olacak

30 Mart 2021

Yeni sezona geçiş yaptığımız şu günlerde, birbirinden farklı tesettür giyim modelleri de raflarda ve e-ticaret sitelerinde yerini almaya başladı. Modaya ve yeni sezona uygun tesettür giyim arayanlar için Moda Selvim yepyeni ürün seçenekleri ile karşınızda.

1 2 3 4 .... 56 57 58
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.