Blog

Şık Stil İçin Doğru Tunik Kullanmak

22 Temmuz 2019

Uyumlu olan bir kombin oluşturmayı arzu eden tesettürlü hanımlar, tesettür tunik modellerini en güzel tarzda kullanmaktadırlar. Tesettürlü hanımlarda rahatlık ve şıklığın bir arada olduğu tuniklerin üretiliyor olması oldukça önemlidir.

Tesettür Elbiselerinizi Aksesuarlar İle Detaylandırın

19 Temmuz 2019

Şık bir elbise modeli seçimi gerçekleştirirken muhakkak az ve ya çok aksesuar detayı tercih edilir. Tesettür elbisenin farklı yerlerine moda tasarımcıları tarafından yerleştirilen muhteşem tasarım altındaki aksesuarlar, şık bir bütünlük sağlamaktadır.

Tesettür Elbisede Şıklık Yakalamak

18 Temmuz 2019

Moda, her yıl değişik giyim parçaları ile hanımlara geniş bir alternatif yelpazesi sunmaktadır. Farklı zevklere hitap eden modeller, göz alıcı görüntüleri ile her konsept adına uygunluk sağlayan alternatifler sunmaktadır.

Tesettür Dış Giyimde Yeni Dokunuşlar

17 Temmuz 2019

Özellikle sonbahar ve kış sezon alışverişlerinde kadınların tercih ettiği dış giyim modelleri, birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Online sipariş edilebilen bu ürünler, estetik tasarımları ve havaya uyum fonksiyonları ile birinci dereceden tercih edilenler arasındadır.

Modaselvim'de Tesettür Giyim Kampanyaları

15 Temmuz 2019

Tekstil sektöründe önemli bir paya sahip olan kadın giyiminin önemli bir parçası tesettür giyimdir. Kadınların büyük çoğunluğunun tercih ettiği tesettür giyiminde birçok çeşit ve farklılık mevcuttur.

Tesettür Giyim Abiye Öne Çıkan Detayları

12 Temmuz 2019

Giyim kreasyonlarında öne çıkan tesettür abiyeler, her gün farklı ayrıntılarla birleştirilmektedir. Kimisinde taş, desen ayrıntıları olurken, kimisinde düz kumaşlar kullanılmaktadır.

Tesettür Abiyede Kaçınmanız Gerekenler

10 Temmuz 2019

Abiye giymeyi herkes sever. Çünkü günlük yaşamınızda kendinize göstermediğiniz önemi, bir organizasyon esnasında gösterme fırsatı sunar.

Tesettür Giyim Modasında İndirimli Fiyatlar

08 Temmuz 2019

Tesettür giyim modasında yaşanan yenilikler, herkesin zevkine uygun modeller ile bütün gözleri üzerine çekmiştir. Herkesi yaşına ve zevkine uygun parçaların bulunduğu tesettür giyim modası, bütçenize uygun seçeneklerle karşınıza çıkıyor.

Tesettür Kombinede Şal Uyumu

05 Temmuz 2019

Tesettür kombin, hanımların tesettür kıyafetlerini tercih ettiklerinde en fazla merak ettikleri konuların başında gelmektedir. Tesettür kombini sağlamanın pek çok yolu bulunur. 

Tesettür Giyimde Modern Dokunuşlar

04 Temmuz 2019

Gün boyunca belirli aktiviteler için standart kıyafetler kullanılırken, kısa bir ziyarette kıyafet değiştirmek gerekir. Günlük yaşamda şık olmak kadınlar için aslında zor değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.