sadsad x
asdasd

Tesettür Abiye Modellerinde Pelerin ve İşleme Modası

30 Haziran 2017

Yazın gelmesiyle başlayan özel günlerin ve düğünlerin heyecanı bir başkadır. Ama asıl sıkıcı olan acaba o gece ne giysem? Bu yılın tesettür abiye modelleri neler? İşte bu tüm sorularınızın cevabı yazımızda…

2017 Şal Kombinli Abiye Modelleri

23 Haziran 2017

Tesettür giyimde pratikliğe önem veren bayanların binlerce abiye kıyafet arasında en çok tercihi şal kombinli abiye modellerinden yana oluyor. Her rengini rahatlıkla bulabileceğiniz abiye modeller arasında bu yılın en çok satılanları işlemeli tasarımlar tercih ediliyor.

En Uygun Fiyatlı Abiye Modelleri modaselvim.com’da

23 Haziran 2017

Özel günlerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan tesettür abiye modellerine en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. En modern tesettür abiye modeli satın almadan önce modaselvim.com internet sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Tesettür Abiye Şıklığında En Uygun Fiyatlar modaselvim.com’da

22 Haziran 2017

2017 modasını yakından takip edenlerin vazgeçilmez online satış sitesi modaselvim.com’da yeni sezon tesettür abiye kıyafetlerini en uygun fiyata kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tesettür Abiye Elbise Modellerinde 2017 Moda Renkleri

20 Haziran 2017

Tesettür dünyasının en gözde ve özel parçalar arasında abiyeler olduğunu söyleyebiliriz. Her yaz sezonuna hızlı giriş yapan binbir çeşit model ve renk seçenekleri ile moda dünyasına giriş yapıyor.

Tesettür Giyimde Abiye Şıklığı

20 Haziran 2017

Özel günlerin ve düğünlerin, gecelerin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan abiye giyim. Artık tesettürlü bayanlar içinde çok önemli. Peki bu sene tesettür abiye modasında neler var?

 

 

 

Bu Yılın Tesettür Modasında Neler Var?

10 Haziran 2017

Bu Sezon Tesettür Modasında En Çok Hangi Modelleri Göreceğiz?

Tesettür Modasında Düğün Şıklığı

03 Haziran 2017

Yaklaşan yaz mevsimi ile birlikte düğünlerde de hızlı bir artış başladı. Düğün demek tatlı bir telaş demektir. Hal böyle olunca yemekten, düğünün yapılacağı mekâna; ikramlıklardan düğünde giyilecek elbise ve kullanılacak aksesuarlara kadar her ayrıntı kendi çapında önem arz etmeye başlamaktadır.

2017 Tesettür Abiye Trendleri Nelerdir ?

02 Haziran 2017

Her kadının abiye modellerine karşı yoğun bir ilgisi bulunmaktadır. Özellikle tesettür abiye modellerinin son zamanlarda çok şık olması ve göz alıcı bir tasarım ile sunulması nedeni ile tesettürlü kadınlarında özel davetler için başarılı kombin yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. 

Abiyede Etek - Ceket Tasarımı Modası Nedir?

24 Mayıs 2017

Bayan giyiminin trend tasarımı olan etek - ceket tasarımlı abiye kıyafetler yeni dönemin modası oluyor. Bu tasarımlarda abiye kıyafetler etek ve ceket biçiminde ayrı ayrı ele alınırken işlev olarak da özel günlerde ve iş hayatında giymeye göre tasarlanmış modellerdir. 

Nişan Organizasyonlarında Hangi Abiye Modeli Tercih Edilir?

24 Mayıs 2017

Bayanların önemi aktivitelerden biri olan ve kıyafetleri ve tarzları ile bulunduğu ortamda dikkat çektikleri nişan organizasyonlar, tesettür abiye kıyafeti tercihleri ile özel birer etkinliğe dönüşüyor.

Tesettür Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

24 Mayıs 2017

Tesettür abiye seçimi yapılırken birtakım önemli kriterler göz önünde bulundurularak etkin ve doğru şekilde tesettür abiye seçimi yapılır. Tesettür abiye seçiminde bayanların dikkatli olması gereken noktaları özetlersek şu konulara değinebiliriz.

1 2 3 .... 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.