sadsad x
asdasd
Tesettürlü Hanımlar Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliler?

Tesettürlü Hanımlar Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliler?

03 Eylül 2020

Kadınlar için günümüzde birbirinden şık kıyafet çeşitleri bulunuyor. Her zevke ve beğeniye uygun kıyafetler doğru aksesuarlar ile kombin yapılabiliyor. Bu sayede oldukça şık ve zarif bir görünüme kavuşmak mümkün. Özellikle de gidilecek yere göre kıyafet tercihleri yapılmalıdır. Her kadının zevki ve isteği farklı olabilir. Bu istek ve tercihlere göre kıyafet seçimleri yapılmalıdır. Özellikle vücut yapısına uygun kıyafetler tercih edilmelidir. Günümüzde tesettür giyim sektörü hızlı bir şekilde gelişme gösteriyor. Bu nedenle kıyafet alternatifleri de hızla artış gösteriyor.

Tesettür Abiye Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü hanımlar özel davetlere ve gecelere giderken genellikle abiye kıyafetler tercih edilir. Hanımlar tesettür abiye modellerini de kendi zevk ve beğenileri doğrultusunda tercih ederler. Günümüzde de tesettürlü hanımlar için birbirinden güzel tesettür abiye modelleri bulmak mümkün. 2020 yaz sezonu için abiyeler tül ve dantel detaylar ile süsleniyor. Aynı zamanda tesettür abiyelerde vücuda uygun olması çok önem taşıyor. Tesettür giyim sektöründe abiye modelleri genellikle pudra tonlarda oluyor. Bu sezon cıvıl cıvıl renkler ön planda oluyor. Abiyelerde açık renkler kullanılıyor.

Tesettür Abiye Kombini Nasıl Yapılmalı?

Tesettürlü hanımlar için abiye kıyafet seçimi yapıldıktan sonra kombin yapılmalıdır. Özel bir davete giderken giyilen abiye kıyafet şık bir topuklu ayakkabı ile kombin yapılmalıdır. Tül detayları olan abiye kıyafetler tül detayı olan topuklu ayakkabı ile tamamlanmalıdır. Aynı zamanda bu abiye kıyafetlere uygun bir baş örtüsü ve çanta da kullanılmalıdır. Abiye kıyafetin rengine ve desenine bakılarak baş örtüsü kullanılmalı. Açık renkli bir abiye kıyafetin üzerinde benzer tonlarda bir baş örtüsü kullanılmalı. Eğer desenli bir kıyafet giyilmiş ise aynı desenlerden oluşan baş örtüleri takılmalıdır.

Tesettür Abiyeler Nasıl Temizlenmelidir?

Hanımlar tesettür abiye alırken temizlik talimatları dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Bu talimatlar doğrultusunda kıyafetler temizlenmelidir. Şifon ya da saten gibi kumaşlardan yapılan abiye kıyafetler kuru temizlemeye gönderilmelidir. Kuru temizlemeye gönderilen abiye kıyafetler de iyi bir şekilde saklanmalıdır. Bu sayede abiye kıyafetler uzun süre rahat bir şekilde kullanılabilir. Abiye kıyafetlerin asla çamaşır makinesinde yıkanmaması gerekir. Kıyafetler çamaşır makinesinde yıkandığında deforme olur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.