sadsad x
asdasd

Tesettür Abiyelerde Taş Ve İnci Detay Kullanımı

27 Eylül 2018

Özellikle parlak taşlar tesettür abiye modellerinde bu yıl oldukça fazla olarak görülmektedir. Siyah renge sahip olan uzun bir tesettür abiye modeli üzerindeki parlak beyaz taşlar kıyafetleri göz alıcı bir hale getirip çok şık görüntü sağlamaktadır.

Modaselvim Tesettür Giyim Modelleri

24 Eylül 2018

Yaz ayları aynı zamanda düğün ve nişan gibi organizasyonların da hız kesmeden devam ettiği bir mevsimin içerisinde bulunuyor. Bu noktada tesettür giyim alanında abiye modellerine verilen öncelik de artan bir ivme ile kendini gösteriyor.

Tesettür Abiyelerle Takıları Bir Araya Getirmek

07 Eylül 2018

Yeni sezon itibariyle piyasaya çıkmış birbirinden harika tasarımlar altındaki tesettür abiye modelleri, elbette tek başlarına giyilerek güzel bir davet ve organizasyona katılma durumu gerçekleşmez.

En Modern Abiye Seçimleri İçin 3 Stil Önerisi

15 Ağustos 2018

Davetlerin ve özel günlerin vazgeçilmez parçası olan abiyeler söz konusu olduğunda tüm moda severlerin ayrı bir dikkat ve özen gösterdiği bilinen bir gerçektir.

Tesettür Abiyelere Küçük Aksesuarlar Ekleyin

10 Ağustos 2018

Aksesuarların her zaman için eğlenceli olduğunu ve cildinizin renginden bağımsız olarak kıyafetinize renk getirebileceğini unutmayın.

Tesettür Abiyede Güpür Modası

06 Ağustos 2018

Bu sene tesettür abiye kendi tarzında iyice yerini güpür görselliğine bıraktı. 2018 abiye tasarımcıları tesettür için genelde güpür ve inci işlemlerine ağırlık verdi.

Zarif Ve Şık Tesettür Abiye Modelleri

18 Temmuz 2018

Bayanların her zaman ihtiyaçları arasında yer alan ve gardıroplarında mutlaka bulunan kıyafetlerden biri abiye elbiselerdir. Yeni kıyafetler giymeyi seven bayanlar, her düğün, nişan ve davetlerde her daim şık ve zarif olmayı istemektedirler. 

Abiye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

18 Temmuz 2018

Tesettürlü bayanların abiye alır iken sıklık ile yaptıkları hatalar vardır. Bu hatalar yüzünden ise, o önemli ve özel günlerde şık görünmek yerine kötü görüntüler sergileniyor. 

Yeni Sezon Harika Abiye Modelleri

14 Temmuz 2018

 Yeni sezon ile birlikte yaz ayları geldiği gibi birbirinden farklı organizasyon ve davetler yoğun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tesettür Abiye Modellerinde Renk ve Model Seçimi

29 Haziran 2018

Tesettür dünyası, her geçen gün birçok model ile moda dünyasını renklendirmektedir. Bu renkli ürünlerin arasında en çok tercih edilen tesettür ürünlerinden tesettür abiye özel günlerin vazgeçilmez bir kıyafeti olmuş durumda.

Sezonun En Şık Tesettür Abiye Modelleri

31 Mayıs 2018

Bayanlar tarafından, düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarda şık ve gösterişli giyinebilmek adına en uygun kıyafeti seçmek oldukça önemlidir. 

En Zarif Abiye Modelleri

11 Mayıs 2018

Abiye modelleri tesettür dünyasının vazgeçilmez bir parçası olmuş durumdadır. Özellikle özel gün ve geceler de sıklıkla tercih edilen tesettür abiyeler, tesettürlü hanımlara, çok zarif bir duruş katmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.