sadsad x
asdasd
Özel Günleriniz İçin Tesettür Abiye Çeşitleri

Özel Günleriniz İçin Tesettür Abiye Çeşitleri

28 Nisan 2021

Tesettürlü genç kızların ve tesettürlü hanımların, kısacası tesettürlü her yaş grubunun özel günlerde ve davetlerde vazgeçilmez bir parçası olan tesettür abiye yazın ve kışın kumaşına ve modeline göre tercih edilebilir. Her yaş grubuna hitap eden tesettür abiye çeşitleri, tesettür sektörünün daha da gelişmesi ve ilerlemesi ile beraber çeşitliliği de bir hayli arttı. Hem online alışveriş sitelerinden hemde çeşitli tesettür mağazalarından gideceğiniz yere ve kendinize uygun tesettür abiye bulabilirsiniz. Abiye tercih yaparken kesinlikle fiziğinize ve yaşınıza uygun abiye tercih yapmalısınız.

Tüllü Tesettür Abiye

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerde sıkça tercih edilen çok kibar ve zarif duran tüllü tesettür abiye çeşidi günümüzde oldukça yaygın. Hem farklı detayları ile hem farklı renkleri ile hem de çeşiti modelleri ile dikkat çekiyor ve bulunduğu ortamda ön plana çıkıyor. Ayrıca kemer detaylı, kol detaylı, etek kısmında detayları bulunan modellerinde mevcut. Koyu mor, uçuk pembe ve gri gibi soft renkler en çok tercih edilenler. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus nereye gideceksiniz oraya uygun doğru ve güzel kombin yapmaktır. Kombininizde hem parçalar ile hem de renkler ile birbiriyle uyuşmalı ve tamamlamalıdır. Böylece gideceğiniz yerin en dikkat çekici ve en güzel misafir olabilirsiniz.

Kabarık Tesettür Abiye

Kabarık tesettür abiye çeşidi gösterişli, fazlasıyla dikkat Çekici ve ihtişamlı olduğundan dolayı genellikle en özel günlerde ve davetlerde tercih ediliyor. Farklı renkleri, modelleri ve çeşidi olan kabarık tesettür abiye çeşidi günümüzde diğer modellere oranla daha az tercih ediliyor. Tesettürlü kadınlar günümüzde, özel günlerde tercihlerini daha çok sade tesettür abiyeden yana kullanıyorlar.

Payetli Tesettür Abiye

Eğer gösterişli, dikkat çeken ve pullu abiyelerden hoşlanıyorsanız payetli abiye çeşidi tam size göre. Hem çok farklı renkleri hem de çok farklı modelleri bulunan bu abiye çeşidi son zamanlarda epey rağbet görüyor. Özel günlerde ve davetlerde güzel bir ve doğru bir şekilde kombin yaparak rahatlıkla yazın ve kışın tercih edebilirsiniz. Kabarık, düz, ara boy, boydan, kemerli, kemersiz ve bunlar gibi birçok modelleri de bulunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.