sadsad x
asdasd
Tüm Özel Davetleriniz İçin Tesettür Abiye Modelleri Modaselvim’de

Tüm Özel Davetleriniz İçin Tesettür Abiye Modelleri Modaselvim’de

05 Mayıs 2021

Birçok kadın, alışveriş yapmayı çok sever. Bununla beraber yaz ve ilkbahar aylarında olacak düğün davetleri adına birçok birey tesettür abiye modellerine bakmaktadırlar. Abiye tercihleri için son sezon ürünlere bakan birçok kişi daha şık görünmektedir. Bu sebeple tesettür abiye modellerinin önceden takip edildiği belirtilebilir.

Yeni moda tesettür abiye modelleri içerisinde volanlı eteğin üstünde tafta tül kumaş yer alan abiyeler sezonun en bilinen ve en tercih edilen abiye modelleri içerisinde bulunmaktadır. Etek ucunun bölümünde yer alan iki kat tül ise eteğin; prenses etek görünümünü almasına destek olmaktadır. Bu tür abiyelerin üst bölümleri düz kumaştan ve sade biçimde tasarlanmaktadır. Bütün dikkatin etekte olmasına olanak tanıyan tasarımcılar yeni sezon tesettür abiye alternatiflerinde bu modele öncelik tanımaktadır.

Tül Etekli Tesettür Abiye Modellerinde Kombin Yapmak

Yeni moda tesettür abiye modellerinden birisi olan volan kesim tül kumaş abiyelerin çokça tercih edildiğini belirtmek mümkündür. Bu abiye modellerini tercih eden birçok kişi, kombine yapmakta güçlük çekebilir. Bu tür abiyelerde görsellerin yoğun olduğu yere ilgiyi çekmekte fayda bulunur. Bu yüzden etek bölümüne yoğunlaşan bireyler, daha doğru çizgi elde etmiş olacaktır. Abiyenin bel kısmına takılacak parlak taşlı kemerler, abiye görünüşüne estetiklik kazandırabilir.

Tül Etekli Tesettür Abiye Kombinesinde Ayakkabı ve Çanta Tercihi

Bu tür abiye modellerinde; deri veya süet topuklu ayakkabı tercihi yapılmalıdır. Ayakkabıların çokça ön plana çıkmaması adına abiye renginde bir renk tercih edilebilir. Aynı şekilde çantanın abiye renginde olması gerekir.

Tül Etekli Tesettür Abiye Modellerinde İnce Ayrıntılar

Tül etekli tesettür abiye modellerinde birçok ince ve ufak ayrıntılar bulunmaktadır. Bu abiye modellerinde genel şekilde etek ucunda veya yaka bölümünde ayrıntı belirlenmektedir. Yaka bölümünde yer alan ufak taşlar abiyenin görsel açıdan zenginlik kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Aynı şekilde kişinin bu tercihi yapmasıyla beraber herhangi bir takı seçmesine veya aksesuar kullanmasına gerek kalmamaktadır. Tük etekli tesettür abiye modellerinin kimisinin kollarında altın rengi işlemeler bulunmaktadır. Bu işlemeler birçok değişik desende olup, abiyelerin havasına hava katmaktadır. En yeni abiye modellerini tercih ederek, çok şık olmak mümkündür.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.