sadsad x
asdasd

Düz Kesim Dantel Detaylı Tesettür Abiye Modelleri

18 Temmuz 2017

Abartıdan uzak sade ve şık tesettür abiye elbise modelinden hoşlanıyorsanız bu model tam size göre. Özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi günlük hayatta da tercih edebilirsiniz.

En Şık 2017 Tesettür Nişanlık Modelleri

17 Temmuz 2017

Moda Selvim olarak bu yılın en çok tercih edilen sade ve abartılı tesettür nişan modellerini inceledik. 2017 tesettür nişan modelleri arasından en çok tercih edilenleri yazımızda okuyabilirsiniz.

Büyük Beden Giyimde Şıklığınızdan Vazgeçmeyin

14 Temmuz 2017

Büyük beden şıklığını artık abiye modellerinde de görüyoruz. Çünkü her bayan 36-38 beden olmak zorunda olmadığını anlayan tasarımcılar büyük beden giyinen hanımlarımız için de özel koleksiyonlar hazırlamaya başladılar.

2017'nin Zarif ve Sade Özel Gün Kıyafetleri

14 Temmuz 2017

Yeni bir hayatın ilk adımını atmaya hazırlanan genç kızlarımız için o özel günde şık ve zarif olmak çok önemlidir. İster sade bir elbise modeli ister daha gösterişli elbise modeli seçin, o gece için en önemlisi fazla abartıya kaçmamanız. 

Tesettür Abiyede 2017 Şıklığı Modaselvim’de!

12 Temmuz 2017

Havalarının ısınmasıyla başlayan düğünler, kınalar ve özel davetlerle beraber hanımlarımızın da acaba o akşam ne giysem? telaşı da başlamış oldu.

Tesettür Abiye 2017 Modelleri

11 Temmuz 2017

Bayanların gittikleri orta göre aldıkları kıyafetlerden biride abiyelerdir. Moda dünyasında her geçen gün değişen tesettür abiye model çeşitliliği dikkat çekmektedir.

En Şık Tesettür Balık Abiye Modelleri

10 Temmuz 2017

Her bayanın istediğidir özel gecelerinde şık olmak. Bunu fırsat bilen tasarımcılar da tesettür abiye modellerine oldukça önem vermeye başladılar. İşte bu yıla damgasını vuracak tesettür abiye modelleri…

Tesettür Abiyede Anne Modelleri

07 Temmuz 2017

Şık ve zarif görünmek her bayanın istediğidir. Ama bu şık olma istediği annelerimizde sanırım daha fazladır. 

Nişanda giyilecek tesettür abiye modelleri

06 Temmuz 2017

Söz elbisem nasıl olmalı? Nişanda nasıl tesettür elbise modeli seçmeliyim? gibi sorular aklınızda yavaştan oluşmaya başladıysa demek ki daha giyeceğiniz tesettür abiye modeliniz belli değil. İşte hayatınızın en özel günün de tercih edebileceğiniz tesettür elbise modelleri!

Tesettür Abiye Giyimde Siyah Şıklığı

06 Temmuz 2017

Her yılın moda rengi olan siyah… Kıyafetlerdeki trendler değişse de, desenlerde değişse de hep varolan siyah renktir. Tesettür abiye modelleri arasında da en çok tercih edilen siyah abiye modellerini sizin için seçtiklerimizi beraber inceleyelim…

Bu Sezonda Tesettür Abiye’de Varak Şıklığı

04 Temmuz 2017

Kaliteli markaların son moda tesettür abiye modellerinin hepsi modaselvim.com adresinde bulabilirsiniz.  

 

 

Tesettür Abiye Elbise Modellerinde Büyük İndirim

01 Temmuz 2017

Özel davetlerin, düğünlerin ve gecelerin vazgeçilmezi tesettür abiye modelleri bu yıla damgasını vuracak modelleri ile karşınızda. Peki en şık 2017 modası tesettür abiye modellerini uygun fiyata almak ister misiniz?

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.