sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Bayanların Gözdesi Balık Abiye

26 Temmuz 2017

Eskiden bir düğün ya da nişan durumunda gelin adayları ve ancak en yakınları abiye tercih ederken, artık her yaş ve konumdan bireylerin öncelikli tercihi haline geldi abiye

2017 En Çok Satılan Tesettür Abiye Modelleri

24 Temmuz 2017

Moda Selvim editörleri olarak, düğün sezonunda ve özel günlerde bayanların tercih edebileceği birbirinden şık ve zarif modelleri sizler için seçtik.

2017 Büyük Beden Şifon Abiye Şıklığı

22 Temmuz 2017

Yaz aylarıyla başlayan düğün ve özel günler için, tesettür giyimde öne çıkan tüm detaylar Moda Selvim’de. 2017 tesettür abiye modellerine dair her ne arıyorsanız hepsi bir tık kadar uzağınızda.

İnci Detaylı Tesettür Abiye Modeli Moda Selvim’de!

21 Temmuz 2017

Still sahibi hanımların kurtarıcısı Moda Selvim, davetlere, özel günlere giderken hanımlarımızı hem şık hem de yenilikçi modellerle alışverişinize keyif katıyor.

Moda Selvim Tesettür Abiye Modellerinde Bir Numara

19 Temmuz 2017

Düğünler, özel gün ve geceler de tesettürlü hanımlarımız giyim hususunda bir hayli kararsız olabiliyor. Bu kararsızlığınıza birbirinden şık ve zarif tesettür abiye modellerine Moda Selvim ayrıcalığı ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Düz Kesim Dantel Detaylı Tesettür Abiye Modelleri

18 Temmuz 2017

Abartıdan uzak sade ve şık tesettür abiye elbise modelinden hoşlanıyorsanız bu model tam size göre. Özel günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi günlük hayatta da tercih edebilirsiniz.

En Şık 2017 Tesettür Nişanlık Modelleri

17 Temmuz 2017

Moda Selvim olarak bu yılın en çok tercih edilen sade ve abartılı tesettür nişan modellerini inceledik. 2017 tesettür nişan modelleri arasından en çok tercih edilenleri yazımızda okuyabilirsiniz.

Büyük Beden Giyimde Şıklığınızdan Vazgeçmeyin

14 Temmuz 2017

Büyük beden şıklığını artık abiye modellerinde de görüyoruz. Çünkü her bayan 36-38 beden olmak zorunda olmadığını anlayan tasarımcılar büyük beden giyinen hanımlarımız için de özel koleksiyonlar hazırlamaya başladılar.

2017'nin Zarif ve Sade Özel Gün Kıyafetleri

14 Temmuz 2017

Yeni bir hayatın ilk adımını atmaya hazırlanan genç kızlarımız için o özel günde şık ve zarif olmak çok önemlidir. İster sade bir elbise modeli ister daha gösterişli elbise modeli seçin, o gece için en önemlisi fazla abartıya kaçmamanız. 

Tesettür Abiyede 2017 Şıklığı Modaselvim’de!

12 Temmuz 2017

Havalarının ısınmasıyla başlayan düğünler, kınalar ve özel davetlerle beraber hanımlarımızın da acaba o akşam ne giysem? telaşı da başlamış oldu.

Tesettür Abiye 2017 Modelleri

11 Temmuz 2017

Bayanların gittikleri orta göre aldıkları kıyafetlerden biride abiyelerdir. Moda dünyasında her geçen gün değişen tesettür abiye model çeşitliliği dikkat çekmektedir.

En Şık Tesettür Balık Abiye Modelleri

10 Temmuz 2017

Her bayanın istediğidir özel gecelerinde şık olmak. Bunu fırsat bilen tasarımcılar da tesettür abiye modellerine oldukça önem vermeye başladılar. İşte bu yıla damgasını vuracak tesettür abiye modelleri…

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.