sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Yeni Sezona İddialı Giriş Yapan Abiye Modelleri

14 Nisan 2020

Şıklığın simgesi haline gelmiş olan tesettür abiye elbise modelleri, her sezon daha başarılı modelleri ile bizlerin karşısına çıkıyor. Zarif ve iddialı duruşu ile sizleri kendine hayran bırakan tesettür abiye elbise modelleri, her stile uygun çözümleri bir arada sunmaya devam ediyor.

Tesettür Abiye Modellerinde Çarpıcı Detaylar

20 Kasım 2019

2019-2020 yılı tesettür abiyeler kendini gösteren tarzda üretilmektedir. Her kadının tarzına uyacak olan modellere yer verilen bu sezonda çarpıcı detaylar göz kamaştırmaktadır.

Tesettür Abiyelerde En Yeni Seçenekler

08 Kasım 2019

Her yaşa ve beğeniye hitap eden tesettür abiye modelleri özellikle düğün ve nişan gibi organizasyonlarda tercih ediliyor. Yirmiden fazla renk seçeneğinin yanı sıra her biri özgün tasarımlar ve motiflerle süslenmiş olan bu ürünler telefon ve internet üzerinden sipariş edilebilir.

Tesettür Abiye Model Ve Renkleri

31 Ekim 2019

Günümüz modasında tüm elbise modellerinde olduğu gibi tesettür modellerinde de oldukça geniş bir yelpaze oluşmuştur. Kendi zevkine ve kendi tarzına uygun giyinmek isteyen tesettürlü kadınların her aradıklarını bulabilmesi için moda tasarımcıları büyük bir titizlik ve özenle çalışmaktadır.

Tesettür Abiyelerde Doğru Tercihler Yapmak

28 Ekim 2019

Tesettür abiye bir kadının nişan, kutlama, düğün ve mezuniyet gibi özel organizasyonlarda giymiş oldukları en şık ve en gösterişli kıyafetlerdir.

Tesettür Abiye İçin Çeşit

25 Ekim 2019

Geçmiş yıllarda özellikle de tesettür giyim ürünlerinde oldukça az bir ürün çeşidi bulunurdu ve az ürün seçenekleri olduğundan dolayı da fiyatları oldukça yüksek olmaktaydı. 

Nakış İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri

14 Ekim 2019

Son yıllarda tesettürlü kadınların favorisi üzeri değişik desenler ile kaplı olan tesettür abiye modeli olmaktadır. Görsel olarak şık bir tasarım ile bu tür tesettür abiye modelleri üstelik farklı renkleri ile de tasarım yapılarak yine ayrı bir şıklık sunmaktadır.

Tesettürlü Kadınlarda Abiye Seçimi

13 Eylül 2019

Görünümüne önem veren tesettürlü kadınlar, günden güne değişen farklı model ve tarzdaki elbiseler arasından seçim yapabilmektedirler. 

Tesettür Abiyede Son Trendler

06 Eylül 2019

Genellikle davet, nişan, kına, düğün gibi özel günlerde tercih edilen tesettür abiye elbiseler günlük kıyafetlerden farklı olarak daha gösterişli ve detaylıdır.

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri

28 Ağustos 2019

Abiye modelleri kullanım amacı olarak özel davet ve organizasyonlarda değerlendirilir. Buna uygun şekilde tasarımı moda uzmanları tarafından ele alınır. 

Modaselvim Abiyeler İhtişam Dolu

29 Temmuz 2019

Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerde, söz, nişan, kına ve düğün davetlerinde giydiği en şık elbiseler tesettür abiye modelleridir. Günümüzde oldukça fazla tasarlanan bu kıyafetler, Osmanlı dönemini anımsatan, asil ve gösterişli elbiselerdir.

Tesettür Giyim Abiye Öne Çıkan Detayları

12 Temmuz 2019

Giyim kreasyonlarında öne çıkan tesettür abiyeler, her gün farklı ayrıntılarla birleştirilmektedir. Kimisinde taş, desen ayrıntıları olurken, kimisinde düz kumaşlar kullanılmaktadır.

1 2 3 4 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.