sadsad x
asdasd

Tesettür Abiye İçin Çeşit

25 Ekim 2019

Geçmiş yıllarda özellikle de tesettür giyim ürünlerinde oldukça az bir ürün çeşidi bulunurdu ve az ürün seçenekleri olduğundan dolayı da fiyatları oldukça yüksek olmaktaydı. 

Nakış İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri

14 Ekim 2019

Son yıllarda tesettürlü kadınların favorisi üzeri değişik desenler ile kaplı olan tesettür abiye modeli olmaktadır. Görsel olarak şık bir tasarım ile bu tür tesettür abiye modelleri üstelik farklı renkleri ile de tasarım yapılarak yine ayrı bir şıklık sunmaktadır.

Tesettürlü Kadınlarda Abiye Seçimi

13 Eylül 2019

Görünümüne önem veren tesettürlü kadınlar, günden güne değişen farklı model ve tarzdaki elbiseler arasından seçim yapabilmektedirler. 

Tesettür Abiyede Son Trendler

06 Eylül 2019

Genellikle davet, nişan, kına, düğün gibi özel günlerde tercih edilen tesettür abiye elbiseler günlük kıyafetlerden farklı olarak daha gösterişli ve detaylıdır.

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri

28 Ağustos 2019

Abiye modelleri kullanım amacı olarak özel davet ve organizasyonlarda değerlendirilir. Buna uygun şekilde tasarımı moda uzmanları tarafından ele alınır. 

Modaselvim Abiyeler İhtişam Dolu

29 Temmuz 2019

Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerde, söz, nişan, kına ve düğün davetlerinde giydiği en şık elbiseler tesettür abiye modelleridir. Günümüzde oldukça fazla tasarlanan bu kıyafetler, Osmanlı dönemini anımsatan, asil ve gösterişli elbiselerdir.

Tesettür Giyim Abiye Öne Çıkan Detayları

12 Temmuz 2019

Giyim kreasyonlarında öne çıkan tesettür abiyeler, her gün farklı ayrıntılarla birleştirilmektedir. Kimisinde taş, desen ayrıntıları olurken, kimisinde düz kumaşlar kullanılmaktadır.

Tesettür Abiyede Kaçınmanız Gerekenler

10 Temmuz 2019

Abiye giymeyi herkes sever. Çünkü günlük yaşamınızda kendinize göstermediğiniz önemi, bir organizasyon esnasında gösterme fırsatı sunar.

Özel Tasarım Abiye Modelleri

11 Haziran 2019

Abiye seçimi yaparken elbette tamamen özgün tasarım altında tercih gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Gidilmek istenen bir mekan içerisinde başka kimsede olmayan, hiç benzemeyen farklı abiye çeşitleri tercih edilmelidir. 

Şık Tasarımlarıyla Abiye Modelleri

27 Mart 2019

 Özel davet ve organizasyonlar söz konusu olduğunda, giyim açısından vazgeçilmez tasarımlar tesettür giyim abiye modelleridir. 

Modaselvim'de Tesettür Abiye Giyim

20 Aralık 2018

Abiye kıyafetler genellikle düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet balosu gibi özel günlerde ve özel toplantı ile davetlerde giyilen, günlük hayata oranla biraz daha abartılı olan özel yapım kıyafetlerdir.

Her Mekana Uyum Sağlayan Tesettür Abiye Modelleri

30 Ekim 2018

Güpürü incili olan tesettür abiye modelleri yeni yıla yaklaşılan şu günlerde hala büyük bir oranda incelenmeye, konuşulmaya ve satın alınmaya devam ediyor. 

1 2 3 4 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.