Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri

25 Mart 2021

En güzel ve en özel günlerde herkes üzerinde güzel bir şekilde taşıyabildiği, rahat hissettiği, havalı ve bir o kadar da güzel bir kombin taşımak ister. Özel bir günde tesettür abiye giymek istiyorsanız öncelikle modeli kafanızda belirlemeniz gerekmektedir. Günümüzde abiyelere ilgi arttıkça renk ve modelde bir hayli arttı. Her yaşa ve her zevke göre abiye modeli bulmak artık çok kolay. Hem internetten hem de tesettür abiye mağazalarından bakarak satın alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz abi yenin rengi ve modeli kadar üzerinize yakışması da çok önemlidir eğer kilolu iseniz sizi daha zayıf gösterecek bir model ve siyah renk abiye tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Böylece hem daha zarif hem de daha zayıf görünebilirsiniz. İşte günümüzde tesettür abiye modellerinden bazıları.

Şifon Abiye

Şifon tesettür abiye modeli incecik ve tiril tiril yapısı ile yazın ve daha sıcak havalarda kullanıma uygundur. İsterseniz etek kısmını daha bol ya da daha dar tercih edebilirsiniz. Tamamen fiziğinize ve zevkinize kalmış bir durumdur. Özellikle şifon tesettür abiyelerde hem çeşitli renk hem de çok çeşitli farklı modeller bulunmaktadır. Üzerinize sizi sıcak tutacak bir şey atarak da kışın şifon abiye tercih edebilirsiniz.

Payetli Tesettür Abiye

Eğer bütün dikkatleri üzerinize çekmeyi seviyorsanız ve sadeden ziyade abartılı bir abiye modeli istiyorsanız payetli tesettür abiye tercih edebilirsiniz. Tesettür payetli abiye modelleride bir hayli arttı. Farklı renklerde ve farklı modellerde payetli abiye bulabilirsiniz. Kilolu iseniz ve sizi daha zayıf gösterecek bir abiye modeli arıyorsanız payetli yerine başka bir model tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Kemer Detaylı Tesettür Abiye

Özellikle kombinlerde detayları seviyorsanız abiyede de kemer detaylı modellere bakmanızda fayda var. Daha çok zayıf insanlara yakışan ve beli olduğundan daha ince gösteren kemer detaylı abiyeler size ayrı bir hava katacak ve beliniz daha ince görünecektir. Ayrıca bu tarz abiyelerde kemer detayı bulunduğu ve ayrı bir hava kattığı için başka bir yerinde çok fazla detayı ya da süsü bulunmaz. Özel günlerde sizde kemer detaylı abiye modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.