sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Düğün Davetlerinde Hangi Tarz Elbise Modelleri Seçilmelidir?

17 Ekim 2017

Özel gün ve davetlerin vazgeçilmez elbise modelidir abiyeler. Herkesin pırıl pırıl parladığı birbirinden şık ve şahane elbiseleriyle adeta gösteriş yaparlar. 

2018 Tesettür Abiye Modelleri

14 Ekim 2017

Tesettür abiye modelleri, şık ve iddialı tasarımlarıyla kendine göre bir stil oluşturmak isteyen hanımların işini kolaylaştırıyor. 

Tesettür Abiyede En Gözde Modeller

27 Eylül 2017

Tesettür abiyede hanımların vazgeçilmez modeli olan pelerin ile davetlerin gözdesi olmaya hazır mısınız? Tüm bayanlar bulundukları ortamda gözde olmak isterler ve bunu kıyafetleriyle,  saç modeliyle ya da makyajıyla bir şekilde belli etmeye çalışırlar.

2017 Sezonun Özel Davetlerine Göz Alıcı Tesettür Abiye Parçaları

22 Eylül 2017

Özel davet ve gecelerimizde seçtiğimiz abiye modelleri, o gecenin yıldızı olmamızdaki en büyük yardımcımız. Bazen düz bazen abartılı modellerde seçtiğimiz tesettür abiyeler ile şıklık yarışında hep önde olmak istiyoruz.

2017 Tesettür Abiye Modelleri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler!

19 Eylül 2017

Tesettür elbise deyince akla ilk gelen ya dantel ya da varak işlemedir. Son yıllarda tunik, elbise modelleri dışında abiyeler de tasarımcılar farklılık katmaya devam ediyor.  

En Trend Tesettür Abiye Modelleri

07 Eylül 2017

Eskiden yazın gelmesiyle başlayan düğün sezonu artık dört mevsim yaşanıyor.  Yazın görmeye alışık olduğumuz tesettür abiye modelleri sonbaharın gelmesiyle beraber kendini yenilemeye başladı. 

Tesettür Dünyasında Abiye Şıklığı

28 Ağustos 2017

Tesettür tasarlayan modacılar koleksiyonlarına yenilikler eklemeye devam ediyor. Özel gün ve davetlerimizin vazgeçilmezi olan abiyeler, yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Abiye Şıklığında Olgun Tarz

21 Ağustos 2017

Düğün ve nişan gibi davetler hanımların şıklık yarışına girdiği özel alanlardır. Bu davetlerde her zaman genç hanımlar şıklığını konuşturacak değil.

Nişan Davetiniz İçin Size Fikir Verecek 2 Abiye Elbise

19 Ağustos 2017

Nişan bir özellikle bir genç kızın en önemli ve özel gönüdür. Bu günde en şık hali ile kendini insanlara takdim etmek ister. Moda Selvim genç hanımlar için bu şık görünüm isteğinin önemini bildiği için özel abiye modelleri üretiyor.

Her Kesime Özel Abiye Şıklığı

18 Ağustos 2017

Özel günlerin vazgeçilmez elbise modeli abiyeler, her kesime ve her yaşa özel tasarımlarıyla hanımların gözlerini kamaştırıyor. 

Modanın Nadide Eseri Abiye Modeller

16 Ağustos 2017

Özel davetlerin en vazgeçilmez şıklığı abiye yenilenen trend figürler ile vitrinleri dolduruyor. Moda selvim de çeşit çeşit abiye modeller ile vitrinine bayramı getirdi. 

2017 Tesettür Abiye’de Favori Parça: Sim ve Tül Detayı

15 Ağustos 2017

Davet ve özel günler denilince akla gelen abiye, 2017 yılından birbirinden şık ve zarif modelleri ile göz dolduruyor. İşte 2017 yılının tercih edilen tesettür abiyeleri.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.