sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyeler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Tesettür Abiyeler Nerelerde Kullanılmaktadır?

09 Mayıs 2022

Tesettür giyim son zamanlarda kendini yenilemeye devam eden bir giyim özellikle özel günlerde bir alternatif olarak kullanılan tesettür abiye modelleri oldukça şık tasarımlardan meydana gelmektedir. Kapalı kadınların özel gecelerde ve davetlerde giydikleri abiyeler oldukça şık ve gösterişlidir. Bu sebepten dolayı farklı tasarımlarla meydana gelen tesettür abiyeler her zevke ve her modele uygun bir biçimde üretilmiştir. Farklı tarzlara hitap eden tesettür modası başka bir boyut kazanmıştır. Kınalarda organizasyonlarda düğünlerde sıklıkla tercih edilen bu modeller kişinin fiziğine ve yaşına uygun şekilde tercih edilir. Uygun şekilde eşarplar kullanılır.

Testtür Abiye

Oldukça şık ve gösterişli olan bu abiye çeşitleri farklı taşlardan ve kumaşlardan yapılmaktadır. Seçen kişinin isteği doğrultusunda üzerine değişimler yapılabilmektedir. Özellikle kadınların başına taktığı eşarpların rengi abiye elbise seçiminde oldukça önem taşımaktadır. Genellikle tesettür abiye başörtü ile birlikte kombinlenir. Farklı taşlardan işlemelerden oluşan bu abiye çeşitleri yaz kış farklılık göstermektedir. Takılar ya ayakkabılar ile kombinlenen tesettür abiyeler küçük şık aksesuarlar ile de gösteriş kazanmaktadır. Oldukça göz alıcı ve farklı şekiller ile verebilmektedir. Davetlerde düğünlerde organizasyonlarda istemelerde tesettür abiyeler çok fazla kullanılmaktadır.

Tesettür Abiyeler Hangi Modellerden Oluşmaktadır?

Bu tarz abiye modelleri, farklı fizikleri uygun bir şekilde yapılmıştır. Bu tarz abiyeler hem zarif hem de çok gösterişli modellere sahiptir. Böyle model abiyeler desenli, pullu, farklı birçok payetler ve süslerle süslenmiş tesettür abiyeler mevcuttur. Aynı zamanda farklı tonlarla kullanılan kenar yapıları üstü ve altı farklı renk oluşu kumaşların göster işçiliği bu abiyelerde en çok tercih sebebidir. Son zamanlarda çok fazla canlı ve parlak renkli tesettür abiyeler tercih edilmektedir. Koyu renkli abiyeleri genellikle toplu kadınlar daha fazla tercih eder çünkü daha önce bir görüntü sağlamaktadır. Yazın ve kışın farklı kumaşlar ile kullanılan tesettür abiyeler yazın daha ince kumaşa sahip ki kışın daha kalın ve sıcak tutan kumaşlar tercih edilir.

Tesettür Abiye Modelleri Fiyatları Nasıldır?

Bu tarz abiyeler, farklı kişilere hitap etmektedir. Bundan dolayı da net bir ücret söylenemez. Abiyelerin işlemesi taş miktarı arttıkça fiyatları da aynı doğrultuda artmaktadır. Aynı zamanda tesettür abiyeler farklı çeşitlerle kişilerin karşısına çıkmaktadır. Abiyelerin birçok çeşidi rengi mevcuttur. Bu sebepten dolayı tesettür abiyeler, tercih edilen abiyeye göre fiyat farkı gösterir. Ne kadar kaliteli ise işlenmesi ne kadar fazla ise abiye bunu oranla pahalı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.