sadsad x
asdasd
Moda Selvim Çocuk Ve Sezon Sonu İndirimli Abiyeler

Moda Selvim Çocuk Ve Sezon Sonu İndirimli Abiyeler

01 Nisan 2022

Moda Selvim tesettür giyim sitesi kategorileri arasında çocuk kategorisi de bulunmaktadır. 

Moda Selvim Çocuk

Moda Selvim çocuk kategorisi ile çocuklara da uygun fiyatlı kıyafetler sunarak anne ve babaları memnun etmeye çalışmaktadır. Anne ve kız kombinleri de mevcuttur. Bu kategoride erkek ve kız çocukları için kıyafetler vardır. Renk renk çocuk kıyafetleri Moda Selvim de mevcuttur.

Moda Selvim Kız Çocuk Kategorisi Modelleri

Bunlar; yakası kürklü çocuk kaban, magic baskı kız çocuk t-shirt, kız çocuk şifon elbise, kız çocuk t-shirt, desenli kız çocuk elbise, pötikare çocuk elbise, çiçek desenli çocuk elbise, çiçekli kloş çocuk elbise, gözlüklü kız çocuk t-shirt, kız çocuk penye t-shirt, bisiklet baskı kız çocuk t-shirt, yaprak desenli çocuk elbise ve yazı baskılı kız çocuk t-shirt olmak üzere çeşitler mevcuttur. 

Moda Selvim Erkek Çocuk Kategorisi Modelleri

Bunlar; baskılı erkek çocuk takım ve yazı baskılı erkek çocuk takım olmak üzere çeşitler mevcuttur. 

Sezon Sonu İndirimli Abiyeler

Sezon sonu indirimleri ile çok daha uygun fiyata şık ve kaliteli abiye sahibi olmak için Moda Selvim tesettür giyim markasını tercih edebilirsiniz. 

Bunlar; taş işlemeli tül tesettür abiye, kolları piliseli şifon abiye, pul payetli tül tesettür abiye, güpür işlemeli tül tesettür abiye, güpür detaylı simli tül abiye, işlemeli simli tül tesettür abiye, çiçek detaylı şifon abiye, aksesuar detaylı saten abiye, boncuk işlemeli şifon abiye, dantel detaylı saten abiye, eteği kat kat saten abiye, güpür detaylı şifon abiye, kemerli dantel tesettür abiye, omuz büzgülü saten abiye, piliseli saten tesettür abiye, şal yaka saten tesettür abiye, kemerli pul payet detaylı abiye, pul payetli balık tesettür abiye, volan kollu simli abiye olmak üzere çeşitler mevcuttur.

Moda Selvim

Moda Selvim sitesinden kapıda ödeme veya kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. İade ve değişim 15 gün içinde yapılabilmektedir. Etiketli ve orijinal paketli, zarar görmemiş ürünlerin iadesi ve değişimi yapılabilir. Çok daha fazlası için modaselvim.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizi memnun ve mutlu etmektir. Büyüyerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.