sadsad x
asdasd
2017'nin Zarif ve Sade Özel Gün Kıyafetleri

2017'nin Zarif ve Sade Özel Gün Kıyafetleri

14 Temmuz 2017

Yeni bir hayatın ilk adımını atmaya hazırlanan genç kızlarımız için o özel günde şık ve zarif olmak çok önemlidir. İster sade bir elbise modeli ister daha gösterişli elbise modeli seçin, o gece için en önemlisi fazla abartıya kaçmamanız. Moda Selvim olarak sizlere fazla abartıya kaçmadan şık olabileceğiniz elbise modellerini seçtik.

Her bayan mükemmeldir. Ve bu mükemmelliğini seçtiği elbise modelleri yani giyim tarzı ile de kendini rahatlıkla gösterebilir. Ama gel gelelim nişan, söz veya o özel davetler için bazen ne yapacağımızı bilemiyoruz. Seçtiğimiz elbise modelinde abartıya kaçıp aksesuarla doldurduğumuz zaman rüküşlüğü de adım atmış oluyoruz. İşte Moda Selvim online tesettür giyim satış sitesinde bulunan elbise modelleri ile, o özel gece için her bütçeye uygun elbise modelleri ile şık ve zarif görünmek artık daha kolay.  

Dantelin Sadelik ile Buluşması

Dantel, o özel günlerin vazgeçilmez detayıdır. Dantel her elbise modelinde güzel durduğu gibi her genç kızımızda yakışır. Dantel elbise modelleri her bayanımızı zarif ve şık gösterir. İster baştan aşağa dantel detaylı olsun isterseniz sadece etek ucunda, kol detayında olsun o özel gününüzde kesinlikle seçebileceğiniz tesettür elbise modelleri arasında.

Sizin için seçtiğimiz dantelli elbise modellerini aile tanışmalarında, evde yapılacak olan söz merasimlerinde veya dışarda özel bir yemekte tercih edebilirsiniz. Hem rahatlığıyla hem de şık duruşu ile kendinize olan güveninizi daha arttırır.

Dantelin Mürdüm Rengi ile Buluşması

Bu yılın en çok tercih edilen mürdüm rengi, dantel elbise modeli ile buluştu. Özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz tesettür elbise modelinin belinde bulunan zarif çiçeklerle süslenmiş kemeri seyyar olup, başka model ile de değiştirebilir ya da hiç kullanmayabilirsiniz. Bu detay tamamen size kalmış.

Dantelli tesettür elbise modelinin fuşya, bebe mavisi, indigo, haki yeşili ve mavi renkleri mevcuttur.

Bebe yaka dantelli elbise, satın almak için tıklayınız.

Özel günlerinizde her zaman yanınızda olan modaselvim.com online satış sitesinde zevkinize uygun her modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Dünyanın her yerine yurtdışı satışı sunan Moda Selvim, uygun fiyatlı tesettür elbise modelleri ile sizleri bekliyor.  

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.