sadsad x
asdasd
Yeni Sezon Tesettür Kıyafetler İle Göz Kamaştırın

Yeni Sezon Tesettür Kıyafetler İle Göz Kamaştırın

04 Ocak 2021

2021 yılı yeni sezonun gelmesi ile birlikte birçok muhafazakar kadın tesettür giyim alışverişi yapmaktadır. Kişisel tarzına en uygun kıyafet ürünlerini arayan kadınlar yeni sezon başında mağazalarda ve online alışveriş sitelerinde yer alan kıyafetler içerisinde kendi tarzına uygun modeller arasından seçim yapmaktadır. Yeni sezon tesettür kıyafetleri içerisinde beyaz pantolon ve renkli tesettür tunik modelleri oldukça ilgi çekmektedir. Birlikte bir kombin içerisinde kullanılabilen bu ürünler aynı zamanda farklı giyim ürünleri ile de muhafazakar kadınlara harika bir kombin oluşturma imkanı sağlamaktadır. Yeni sezon tesettür giyim ürünleri içerisinde desen detaylarına sahip gömlekler ve tunikler de tesettür modasına ayrı bir yön vermektedir.

Mavi Renk Tesettür Tunikler İle Göz Kamaştırın

Mavi rengi, 2021 yılı kış kreasyonu içinde sık sık tesettür giyim ürünlerinde yer almaktadır. Mavinin birçok tonunda tasarlanan tesettür kıyafetler modaya yön vermektedir. Yeni sezon bebe mavisi ve indigo renklerinde tasarlanan yarasa kol detayına sahip tesettür tunik modelleri, pek çok kot pantolonu modeli ile rahat bir şekilde kombinlenebilmektedir. Bu yeni sezon tesettür tunik modelinin yuvarlak yaka detayı ve alt kenar kısımlarında yer alan kısa kesikler, tuniği hem daha şık hem de daha modern bir oluşmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda bu model tuniklerin üzerinde yer alan baskılar tesettür tuniği daha ilgi çekici bir hale getirmektedir.

Beyaz Renk Kumaş Pantolonlar Yine Revaçta

2021 yılı yeni sezon tesettür alt giyim ürünlerinde beyaz renk kumaş pantolon yine muhafazakar kadınlar tarafında oldukça fazla tercih edilmektedir. Hem yüksek bel hem de kemer detayına sahip olması özellikle çalışan tesettürlü kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Bel kısmında yer alan deri detayına sahip kemer ise pantolonun daha modern bir görünüm sergilemesini sağlamaktadır. Beyaz kumaş pantolonlar daha çok düz kesim olarak tasarlanmaktadır. Kenarlarında yer alan cep detayları pantolonu daha ciddi ve daha şık bir görünüm kazandırmaktadır. Beyaz ve daha pek çok renk ile kolay bir kombin oluşturmayı sağlamaktadır. Bu tesettür kombinin altına ise ayakkabı olarak spor ve ya stiletto modeller isteğe göre tercih edilmelidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.