sadsad x
asdasd
Yeni Sezon Tesettür Kıyafet Parçaları

Yeni Sezon Tesettür Kıyafet Parçaları

14 Ekim 2020

Yeni sezonun gelmesi ile birlikte pek çok kadın kıyafet alışverişi yapmaktadır. Kendi tarzına en uygun ürünleri arayan hanımlar sezon başında vitrinlerde yer alan kıyafetler arasında özel seçimler yapmaktadır. Yeni sezon tesettür kıyafet parçaları arasında beyaz kumaş pantolon ve renkli tunikler ilgi çekmektedir. Beraber kullanılabilen bu ürünler aynı zamanda farklı parçalar ile de uyum içerisine girmektedir. Yeni sezon tesettür kıyafetler arasında desenli gömlekler de modaya ayrı bir yön vermektedir.

Pembe Renk Yeni Sezon Tesettür Tunik Modelleri

Pembe rengi, yaz sezonu içerisinde sık sık kıyafet tasarımlarında yer almaktadır. Pembenin pek çok tonunda tasarlanan bu kıyafetler, modaya yön vermektedir. Yeni sezon çingene pembesi ve toz pembesi renklerinde tasarlanan yarasa kol tesettür tunikler, çeşitli kot pantolonlar ile kombin haline gelmektedir.

Bu tuniklerin yuvarlak yaka detayı ve alt kenar kısımlarında bulunan kısa kesikler, tuniğin farklı bir hava içerisine girmesini sağlamaktadır. Bu tunik modelleri üzerinde bulunan baskılar ise tuniğin sadelikten sıyrılıp daha hareketli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Yeni Sezon Beyaz Renk Kumaş Pantolon Modelleri

Yeni sezon tesettür alt giyim ürünlerinden biri olan beyaz renk kumaş pantolon, sezona farklı bir hava katmaktadır. Yüksek bel ve kemerli bir pantolon olması çalışan kadınlar için güzel bir pantolon önerisi oluşturmaktadır. Belinde bulunan deri kemer, pantolonun modern havasını yansıtmaktadır.

Düz kesim olarak tasarlanan bu pantolon modelinde, kenar cep detayları da pantolonu ciddi bir görünüme sokmaktadır. Böylelikle beyaz renk gömlekler ve ceketler ile beraber kombinlenerek, modaya uygun bir görünüm oluşturulmaktadır.

Yeni Sezon Parçaları İle Kombin Oluşturma

Yeni sezon parçalarından biri olan renkli yarasa kol tunikler ve beyaz düz kesim pantolonlar, modaya yön veren bir tarzı oluşturmaktadır. Bu parçaların kendi içlerinde kombin oluşturması ile pek çok lokasyona uygun görünüm sağlanmaktadır.

Düz kesim beyaz pantolonlar ile pembe renk yarasa kol tunikler beraber kullanılarak üzerine kot ceket tercihi yapılmaktadır. Bu kombin için spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabı seçimi kişinin gideceği yere bağlı olarak belirlenmelidir. Çanta seçimleri ise pantolon ile uyumlu bir renkten yana olmalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.