sadsad x
asdasd
Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

27 Aralık 2018

2018 yılı yeni sezon kapsamında tesettür elbise modelleri kadınların beğenisine sunulmuştur. Tesettür elbise modelleri içerisinde yer alan dantel detayları 2018 yılının moda ayrıntıları arasında yer alıyor. Dantel detayları elbisenin kol kısmında ve eteğin uç kısmında yer almaktadır. Boydan boya uzanan dantel detaylı tesettür elbise modelleri genellikle sade renk ile tasarlanarak fiyonk kemer detayı ile hareketlilik kazandırılıyor. Tesettür elbise modellerinde moda tasarımcıları eskiye dönüş yapmamaktadır. Elbise modellerinin üzerinde küçük detaylar ile de olsa yenilikçi modeller tasarlanmaktadır.

 

 İşlemeli Tesettür Elbise Modelleri Hem Rahat Hem De Şık

 

            2018 yılı yeni sezon içerisinde çok fazla ilgi gören büyük işlemeli tesettür elbise modelleri kadınlar tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Mağazalarda ve online sitelerde satışı bulunan büyük nakışlı tesettür elbise modelleri göğüs bölgesinin tamamını kaplıyor. Tesettür elbisenin bel kısmı içten bir lastik ile kemer şeklinde dizayn edilmiş olup tesettür elbisenin yarasa kol olması ayrıca nakışlı olan kısımdan uzanan saçak detayı elbiseye hem modern bir görünüm katıyor hem de tesettürlü kadınlara rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. İşlemeli tesettür elbise modellerinde mürdüm, siyah, haki ve lacivert renkleri de bulunmaktadır.

 

 Kadife Tesettür Elbise Modelleri Şık Bir İzlenim Oluşturuyor

 

            Tekli tesettür elbise modellerinin yanı sıra üçlü kombin elbise alternatifleride bulunmaktadır. Üçlü kombin elbise modelleri içerisinde şal, elbise, bolera ve ceket yer almaktadır. Hem günlük hayatta hem de özel gün ve özel gecelerde tercih edilebilecek çok şık tesettür elbise modelleri bulunmaktadır. 2018 yılının trend kumaşı olan kadife tesettür elbiseler ise titizlikle tasarlanarak kadınların beğenisine sunulmuştur. Bunun yanı sıra nakış detayı ile tasarlanan triko elbiseler de hem şık hem de farklı bir hava oluşturmak için tasarlanmıştır. Günlük hayatta tercih edilebilecek elbise modelleri içerisinde baskılı modeller tercih edilebilir.

 

 Tesettür Elbiselerde Şallı Kombinler

 

            Yeni sezon elbise modelleri içerisinde şal detayı ile tasarlanan elbiseler kadınları kombin karmaşasından kurtarıyor. Tesettür elbisenin yaka ve kol detaylarında yer alan tül detayı aynı zamanda şal üzerinde de bulunuyor. Ufak renklendirmeler elbisenin ve şalın rengine uygun olarak tasarlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.