sadsad x
asdasd
Yazlık Tesettür Tunikler

Yazlık Tesettür Tunikler

31 Mayıs 2020

 Yazlık tesettür tunikleri kategorisi içerisinde düğme detaylı tesettür tunikler, fırfır detaylı tesettür tunikler, balon kol tesettür tunikler, düğmeli tesettür tunikler, cep detaylı tesettür tunikler gibi birçok yazlık tesettür tunik ürünleri yer almaktadır. 

 1. Düğme Detaylı Tesettür Tunikler

 Viskon kumaştan üretilen bu ürün dört mevsim kullanılabilen bir yazlık tesettür tunik olup astarsızdır. Üründe bisiklet yaka modeli kullanılmıştır. Sırtta kullanılabilen bir fermuarı bulunmakta ve detaylar dikilmiş olup düğmeler aksesuar amaçlıdır. Bunlara ek olarak bordo, taba, haki gibi renk seçeneği bulunan bu ürünün 30 derecede yıkanması tavsiye edilmektedir. Her beden ölçüsüne göre seçenek sunan bu ürün %35 indirimli olarak 64.90 Türk Lirası’na satılmaktadır.

 2. Fırfır Detaylı Tesettür Tunikler 

 Dört mevsim giyilebilen ve viskon kumaştan üretilen bu ürün astarsız olup bisiklet yaka modeline sahiptir. Sırtında kullanılabilen bir fermuarı bulunan ürün manşet lastiklidir. Ürün detayları dikilidir ve düğmeler sadece aksesuardır. 30 derecede yıkanması gereken bu ürünün bordo, taba, siyah gibi birçok seçeneği bulunmaktadır. Bu ürün %36 indirimle 69.90 Türk Lirası’na satılmaktadır. 

 3. Balon Kol Tesettür Tunikler

 Balon kol tesettür tunik viskon kumaştan üretilmiş olup dört mevsim de giyilebilmektedir. Hakim yaka tasarımı bulunan bu ürün astarsız olup yakası bağlamalıdır. Ayrıca sırtında kullanılabilen bir fermuarı vardır. Zümrüt, mint, siyah gibi renk seçenekleri sunan bu ürün 30 derecede yıkanmalıdır. Ürüne %30 indirim uygulanmış olup 69.90 Türk Lirası’na satılmaktadır.

 4. Düğmeli Tesettür Tunikler

 İki ipli likralı kumaştan üretilmiş olan düğme tesettür tunik ürünü dört mevsimde de giyilebilmektedir. Astarsız olan ürün hakim yaka tasarımı bulunmakta ve önde kullanılabilen yarım düğmeler yer almaktadır. Kollardaki detaylarda bulunan düğmeler sadece aksesuar amaçlı olup siyah, gül kurusu, tarçın gibi birçok seçeneği mevcuttur. Bu ürün 30 derecede yıkanması önerilmekte ve %38 indirimle 99.90 Türk Lirası’na satılmaktadır.

 5. Cep Detaylı Tesettür Tunikler

 Likralı kumaştan üretimi yapılmış olan cep detaylı tesettür tunik ürünü dört mevsimde giyilebilmekte ve astarsızdır. Yaka modeli bisiklet yaka olup kafadan giyilebilen bir üründür. Manşet lastikli olan bu üründe kullanılabilen bir cep mevcuttur. Bu üründe birçok renk seçeneği mevcut olmakla birlikte 30 derece yıkanmalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.