sadsad x
asdasd
Yazlık Pardesü Modellerinde Hangi Kumaş Tercih Edilmelidir?

Yazlık Pardesü Modellerinde Hangi Kumaş Tercih Edilmelidir?

29 Haziran 2017

Zerafetinizi ve şıklığınızı tamamlayan pardesü modellerini sizlere sunuyoruz. Peki yazın sıcak günlerinde pardesü seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? Kumaş seçimini nasıl yapmalıyız? İşte tüm sorularınızın cevabı modaselvim.com internet satış sitesinde…

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği dış giyim modellerinden olan pardesüler yazın sıcak günlerinde birbirinden şık modelleri ile göz dolduruyor. Her mevsimin her dolabın ihtiyacı olan pardesü modellerinde, yazın tercih ederken içerinize giyeceğiniz ince bir elbise ile kombinleyebilirsiniz. Yazlık tesettür pardesüsü satın alırken kumaşın krep, keten kumaştan ince kumaşlardan dikilir. Alacağınız yazlık pardesü seçiminde kullanma talimatında yıkanabilir olanlardan seçmelisiniz. Çünkü yazın sıcak günlerinde çok fazla terleme olacağından bunlara dikkat etmeliyiz. Yazın tesettür pardesü modeli seçerken, canlı renk olması yanı sıra polyester kumaşlı astarsız olanlara bakmalısınız.

Bu yılın en çok satın ürünü olan keten görünümlü poliviskon kumaştan üretilmiş olan beli pileli pardesü modelini kolaylıkla çamaşır makinesinde de yıkayabilirsiniz.

Canlı renkleri seven tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği bir diğer model ise pudra rengi bebe yaka pardesü modelidir. Yazın sıcak günlerinden hem rahatlıkla tercih edebileceğiniz gibi çamaşır makinasında da rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Aradığınız her renk ve modelde pardesü modellerine internet üzerinde hemen ulaşabilirsiniz.  En uygun fiyata satın alabileceğiniz yüzlerde çeşit pardesü modellerini modaselvim.com adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.