sadsad x
asdasd
Yazlık Elbise Nasıl Olmalıdır?

Yazlık Elbise Nasıl Olmalıdır?

06 Temmuz 2022

Yaz sıcaklarının iyice bunaltmasıyla yazlık tesettür elbise arayışlarına başlayan hanımlar için; doğru kumaş, model ve stil konusunda yardımcı olacak küçük tüyolar.

 

Kumaş Türü 

 

Yazlık tesettür elbise seçerken en çok dikkat edilmesi gereken sizi terletmeyecek efil efil bir yaz geçirmenizi sağlayacak kumaşlardan dikilmiş elbiseler. Terlemeden bir yaz geçirmenizi sağlayacak kumaşlardan üretilmiş elbiselerle hem şık hem rahat olursunuz.

 

Keten kumaşlar size şık ve sportif bir görüntü verirken aynı zamanda koku yapmaz ve terletmez.

Kolay yıkanması ve leke tutmayan yapısıyla krep kuşamdan dikilmiş yazlık tesettür elbise tercihi size tatilinizde kolaylık sağlayacaktır. Ayrıcı uçuş uçuş görüntüsüyle adeta bir kelebek zarifliği de verecektir.

 

Pamuklu kumaşlardan üretilmiş elbiseler sizlere hem rahat hareket etme hem de sıcaklamadan bir yaz geçirmeyi sunar. Yazlık elbisenizde incelik arıyorsanız poplin kumaşlardan dikilmiş sevimli elbiseler tam size göre. 

 

Yaz Renkleri

 

Yaz sıcaklarının bastırmasıyla güneşten daha az etkilenmek için beyaz ve açık renkli giysiler giyilmelidir. Beyaz rengin güneş ışığını yansıtır, siyah veya koyu renkler güneş ışınlarını emer ve daha çok sıcaklamaya neden olur. Bol güneşli günlerde sizi huzurlu ve dinginlik verecek motivasyonunuzu artıracak açık renkleri yazlık tesettür elbise kombinlerinizde tercih edebilirsiniz.

 

Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri çok fazla olduğundan, size pozitif enerji verecek ve mutlu edecek renkleri seçebilirsiniz. Yazın, gökyüzünün mavisini, denizin yeşilini, güneşin sarısını elbiselerinizde taşıyarak etrafınıza doğanın vaz geçilmez bir parçası olduğunuz enerjisini yayabilirsiniz. Kendinizi mutlu ve rahat hissetmek için renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Elbiselerinizin rengi sizin yaşamınıza kattığınız bir farktır.

 

Yazlık Elbiselerde Model

 

Yaz sıcaklarında, özellikle tesettürlü hanımlar için ne giymeliyim de hem şık olmalı hem de rahat etmeliyim düşüncesi vardır. Gelişen ve değişen zamana tesettür kurallarına uyarak ayak uyduran elbise üreticileri, sizler için rahat modeller üretmektedir. Mevsime göre doğru kumaş ve modelde elbise bulmak artık daha kolay.

 

Genç veya yetişkin hanımlar için üretilmiş farklı bedenlerde ve modellerde kıyafetler bulmak mümkündür. Taleplere yönelik üretilen elbiseler müşteri memnuniyetini getirmektedir. Tesettür elbiselerde beden hatlarını belli etmeden şık olmak sizin elinizdedir. 

Daha fazla bilgi almak ve ürünlerimizi daha detaylı incelemek için https://www.modaselvim.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.