sadsad x
asdasd
Yazın Vazgeçilmezi Çiçek Desenli Kap Modelleri

Yazın Vazgeçilmezi Çiçek Desenli Kap Modelleri

15 Temmuz 2017

Havaların ısınmasıyla vitrinleri süsleyen yazlık kap modellerini de kendini yavaş yavaş göstermeye başladı. Çoğu tasarımcı yazlık modellerinin hepsinde çiçek desenlerini kullandığından kap modellerinde de bu geleneği bozmadı.

Yazın ferace modellerinden sonra tesettürlü hanımlarımızın en çok tercih ettiği bir diğer model ise kap modelleridir. Kap modelleri ile yazın sıcaklığını fazla hissettirmediğinden dolayı tesettürlü hanımlarımız tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yerini aldı.

Şık Bir Görünüm Sağlayın

Kap modelleri, pardesü ve ferace kadar uzun olmadığından dolayı genç tesettürlü hanımlarımız tarafından daha çok tercih ediliyor. Dış giyim ürünlere göre kap modelleri hem yenilikçi hem de zengin içeriklere sahiptir. Fırfırlı, kabarık, yakalı, daha yüzlerce farklı model ile o güne özel gideceğiniz yere göre rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.    

Modern bir görüşe sahip kap modelleri, girdiğiniz her ortamda kendinizi rahat, zarif ve şık hissedebilirsiniz. İsterseniz içiniz askılı bir bluz giyerek üzerine tırıl tırıl modern bir kap modeli ile bulunduğunuz ortama kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.

Tasarımcılar tarafından özel olarak tasarlanan kap modelleri artık tüm üreticiler tarafından ufak farklıklarla üretilip kullanıcı ile buluşturuluyor. Ve böyle olunca her bayanın üstünde ki kap modeli neredeyse birbirinin aynısı oluyor.

Moda Selvim kendi tasarlamış olduğu kap modelleri ile sanki size özel tasarlanmış gibi hissedeceksiniz. Koyu renklerin, açık renklerin ve daha fazla renk çeşidini zincirlerle, kemerlerle çeşitli ayrıntılarla tasarlanmış modellerden birine sahip olmak isteyeceksiniz.

Kap modellerinde istediğiniz renk ve modelleri kolaylık tesettür giyimin öncüsü Moda Selvim online satış sitesinden sahip olabilirsiniz. Özel tasarım kap modellerini de internet satış sitemizde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.