sadsad x
asdasd
Yazın Tadını Kot Tunik ile Çıkarın

Yazın Tadını Kot Tunik ile Çıkarın

24 Temmuz 2017

Tunik seven hanımlarımız yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceği kot tunik modelleri Moda Selvim’de. 2017 yılında tesettürlü hanımlar tarafından en çok tercih edilen kot tunik modeli.

Pantolonlarla çok rahat kullandığımız tunik modelleri, kot modelleri ile hanımların yeni gözde modelleri arasına giriyor. Muhafazakar kısmın dışında her bayanın en sevdiği model olan tunik, bayanlarımızın ortak giyim noktası haline geldi.

Kot Tunik Modeli ile Spor Şıklığı

Yazın sıcak günlerinde rahatlığına düşkün bayanların en gözde modeli olan tunik, kot modeliyle hanımlar tarafından çok sevildi. Özellikle genç kesime hitap eden kot tunik modelleri spor tarzına düşkün bayanların favorisi. Kot genelde kumaş ve görsel bakımdan açık kapalı fark etmeksizin her kesimden bayanın dolabında çokça yer ediyor. Pantolon ve ceketler dışında artık tunik seçeneği ile de radarımıza girmiş durumda.

Kot Tunik Kombin Alternatifleri

kot tunikler renk standardı nedeniyle her renge uyum sağlayabiliyor. Bayanların en fazla kot tunik ile tercih ettiği renk beyaz oluyor. Yazın fresh havasına daha uygun düşüyor. Kombinlendiğin de en fazla tercih edilen pantolon modelleri İspanyol paça ve bilek boy pantolonlar oluyor. Pantolon tercih etmeyen ya da daha zarif ve rahat bir görünüm yakalamak isteyen bayanlara kalem etek öneririz. Zevkinize ve stilinize uygun bir renk seçimiyle ferah bir kombin yapabilirsiniz. Kot tunikler yazın sıcak ve bunaltıcı havasından uzaklaşmak isteyen bayanlar için rahat bir alternatif oluşturuyor.

Kot Tunik modeli satın almak için tıklayınız.

Kot tunik arayışınıza modaselvim.com adresinden son verebilirsiniz. Diğer model ve renk seçenekleri için tesettür giyimin kalbi Moda Selvim’de atıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.