Yarım Kapalı Mayo Tesettürlü Bayanların En Çok Tercih Ettiği Model

Yarım Kapalı Mayo Tesettürlü Bayanların En Çok Tercih Ettiği Model

08 Temmuz 2017

Yaz aylarında özellikle tesettürlü bayanların en çok gereksinim duyduğu ürünlerden biridir kapalı tesettür mayosu. Bu yıl muhafazakar bayanlar tarafından tercih edilen yarım kapalı mayonun en çok satılanlarını sizler için seçtik.

Yarım kapalı mayo modeller sadece tesettürlü bayanların tercihi olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Yarım kapalı mayo çeşitleri açık bayanlarımız tarafında da artık tercih ediliyor. İster kapalı ister açık olsun bayanlarımızın şık olma istekleri asla bitmez. İşte bizde hanımlarımız için deniz ve havuzlarda da şık olmak isteyenler için en şık modelleri seçtik.

Yarım kapalı mayo ile şıklığınızdan ödün vermeyin

Hem şıklığından ödün vermeden hemde yılın en favori model ve renkleri yakında takip eden bayanlarımız için kısa bir araştırma yaptık. 2017 yılın en favori rengi olan mürdüm rengini sanırım deniz kenarında da göreceğiz. Bol kesim yarım kapalı mayo modelleri tesettürlü mayo çeşitleri içerisinde hanımlarımıza farklı alternatifler sunuyor. Yarım kapalı mayo modellerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kumaş seçimidir. Kumaş seçiminde ıslandığında tene yapışmayan kumaş seçerseniz oldukça rahat edersiniz.

Yarım kapalı mayo modellerini hanımlarımız İslami tatil mekanlarında tatil yapacakları zaman rahatlıkla kullanabilirler. Çünkü muhafazakar kesime hitap eden tatil köylerinde plajlar bayanlarımız için ayrılmış özel bir alandadır.

Mürdüm renkli taytlı yarım kapalı mayo modelimiz bu yılın en çok satılan ürünümüz. Boneli olarak kullanabileceğiniz yarım kapalı mayo modelini 84,90 TL’ye satın alabilirsiniz. Satın almak için tıklayınız....

Daha canlı renklerden hoşlanan bayanlarımızı da unutmadık. Mavi, nar çiçeği, kırmızı, sarı, mint yeşili ve daha fazla renk seçeneklerine sahip yarım kapalı mayo modellerimiz sizleri bekliyor.  En uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz yarım kapalı mayo çeşitlerimizin hepsine modaselvim.com adresinden ulaşabilirsiniz.    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.