Uzun Salaş Tunik ile Farklı Kombin Modelleri

Uzun Salaş Tunik ile Farklı Kombin Modelleri

09 Ağustos 2017

Kısa görmeye alıştığımız tunikler, bu yıl bilek boy modelleri ile hanımların ilgisini çekiyor. Bol paça, ispanyol paça, dara paça pantolonlarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz uzun tunik hanımların gözdesi oluyor.

Düz kesim, pileli, salaş tunikler adeta yenilikçi ve modern duruşuyla günümüze farklı bir anlam katıyor. Moda tasarımcılarının ayrı bir yerde tuttuğu tesettür modası, 2017 tesettür giyimiyle göz dolduruyor. Modern tasarımlarla beraber klasik kesimleri bir araya getiren Moda Selvim, tesettür giyimi de yakından takıp etmemizdeki en büyük yardımcımız.

2017 Uzun Salaş Tunikler Yaz Esintisini Yaşayın

Yaz formatında olan uzun salaş tunikler, özel günler de rahatlıkla kullanabileceğiniz parçaya dönüştürebilirsiniz. Altına tercih edeceğiniz stiletto veya platformulu klasik ayakkabılarla şık bir görüm elde edebilirsiniz. Şifon kumaştan tasarlanan uzun salaş tuniğinize yine aynı kumaştan, şal seçiminiz ile tamamlayabilirsiniz. Kendinden kolyeli salaş tunik, özel anlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz için kesinlikle dolabınız da olması gereken parçalar arasında yerini alıyor.

Klasik-spor görünümden hoşlanan bayanlarımız da bu salaş tunik modelini istedikleri gibi kombinliyebilirsiniz.  Tunik altına giyeceğiniz bol paça pantolon ile rahat bir görünüm kazandırır. Spor ayakkabı modellerinden simli, taşlı olanları seçerseniz işte tam istediğiniz klasik-spor görünümü kolaylıkla elde etmiş olursunuz.

Kolyeli Şifon Salaş Tunik satın almak için tıklayınız.

Joker parça olarak adlandırabileceğimiz uzun tunik modeli, asimetrik kesim duruşuyla adeta yaz aylarının vazgeçilmezi haline getiriyor.  Arkadaşlarınızla buluşacağınız zaman kesimi sayesinde kesinlikle tercih edeceğiniz rahat formların başında geliyor. İş, ofis ortamında da rahatlıkla kullanabileceğiniz salaş tunik, ofis ortamlarının favori kombini olmaya aday.

Moda Selvim, tesettürlü hanımların vazgeçilmezi olduğu gibi artık tüm hanımlarımıza hitap ediyor. Birbirinden şık, zarif modelleri bir araya getirerek hanımlarımıza büyük kolaylık sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.