Ucuz Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

Ucuz Tesettür Elbise Modelleri ve Kombinler

25 Ekim 2018

Kıyafetlerde renkleri değiştirerek yeni modeller oluşturabilme beceresi kazanmak, herkesin başarılı olduğu bir konu değilse de, uyumlu giyinmeyi birçok kişi becerebilmektedir. Kıyafetlerde uyumun yakalanması için gerekli olan seçeneklerin başında beden ölçüleri, renk ve desen ile giyileceği ortama uygunluğu yer almaktadır. Çünkü kıyafetin giyileceği mekana göre seçim yapmak da önemlidir. Uyumlu tesettür günlük elbise modelleri oluşturmaya çalışmak zevkli bir uğraş olduğu gibi, biraz tecrübe de gerektirmektedir.

 

 Alışveriş Yaparken Dolaptaki Kıyafetleri Değerlendirin

 

            Kıyafet alışveriş yaparken dolaptaki kıyafetlere de göz atmakta yarar var. Bazı kıyafetler uzun zamandır dolabın en arka gözlerinde ve raflarında kullanılmayı bekliyor. Uyumlu bir pantolon veya tunik bulunmadığı için giyilmeyen kıyafetleri de hayatın içine katmakta yarar var. Alışverişlerde bu giysilerinizle birlikte giyebileceğiniz gömlek, pantolon, tunik veya kap modellerinden seçim yapabilirsiniz.

 

 Gömleklerde Yaka Açıklığı Daha Kapalıdır

 

            Gömlekler ucuz tesettür elbise modelleri arasında en çok sık kullanılan giysilerdir. Daha çok pantolon ve etek üstü parçalar olarak kullanılır. Renk, desen ve çizgileriyle çok farklı modellere sahip olan gömlekler düğmeli ve yaka kesimleri ile tercih edilmektedir. Tesettür giyim amaçlı gömlek tercih edenlerin tesettür gömleklerin yakaları daha kapalı ve boyun uzantısı yüksek giysilerdir.

 

 Üç Parçalı Tesettür Kıyafet Kombini

 

            Esasen tesettür kıyafetler diğer kıyafetler gibi sade ve düz modeller ile kolay hazırlanan giysilerdir. Eğer doğru beden ve renk parçalar elinizde bulunuyorsa giyinmek ve çıkmak için yeterli zamanınız her zaman olacaktır. Günlük kullanım için en iyi model üç parça kıyafetlerden oluşmaktadır. Üst için kullanılacak tuniğin altına bir pantolon ve üzerine kap ile üçlü bir parça kombin rahatlıkla oluşturulabilir. Bu üçlü parçalar harika bir iş yeri kıyafeti olabilmektedir. Aynı zamanda iş görüşmelerine gitmek için de iyi bir tercih olacaktır.

 

 Lacivert Ceketler İyi Bir Tamamlayıcıdır

 

            Birçok üst kıyafet seçeneği olarak pardösü ve kap modelleri tercih edilmekte ise de, yeni tesettür elbise modelleri ceketlerle de iyi tamamlanabilmektedir. Uzunluğu ve bedenlerinin uyumu ile dış giyim parçası olarak lacivert ve siyah ceketler iyi bir seçenektir. Aynı zamanda her gardıropta bulunması gereken giysiler arasında yer alır. Lacivert ceketler bütün kıyafetlerle çok rahat çalışmaktadır. Gömlek, bluz, hatta elbiselerin üzerinde ceket kullanmak iyi bir fikir olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.