sadsad x
asdasd
Tunik Şıklığında İçinizi Isıtacak Modeller

Tunik Şıklığında İçinizi Isıtacak Modeller

26 Ağustos 2017

Son yıllarda tunik deyince akla hemen tesettür giyim geliyor. Uzunlu, kısalı, asimetrik kesim ve daha yüzlerce tasarım tunik modelleri göz dolduruyor. İşte Moda Selvim’in göz alıcı şıklığına sahip tunik modellerini birlikte göz atalım.

Hayat kurtaran parça olarak adlandırabileceğimiz tunik, dolaplardaki yerini almaya hazırlanıyor. Hatta her bayanın dolabında birden fazla tunik modeli olduğunu da söyleyebiliriz. Düz kesim tunik sevenlerle beraber şimdi de kolları, etek uçları dantelli tuniklere göz gezdiriyorlar. Hem spor şıklığı hem de klasik şıklığı bir arada sunan tunikler, yenilikten hoşlananları Moda Selvim’e bekliyoruz.

Her Mevsimin Sevilen Parçası: Tunik

Kombini, giyimi en rahat parçalardan olan tunik, stil sahibi hanımların ilgisini çekmeyi başardı. Moda anlayışı olarak baktığımız zaman tunikler, her kesimi hitap ediyor. Muhafazakar kesim dışında herkesin ilgisini çekmeyi başardığı için bir adım öne çıkıyor. Genç kızların daha çok iç içe olduğu tunikler, ortaya çıkardıkları tarzlarıyla yeni bir moda akımı başlatıyor. 

Tunik Kombin Modelleriniz Moda Selvim’den!

Hatta bazı modellerimizi sizler için özel olarak kombinledik. Kombin dediğimiz zaman içinde şal, pantolon, tunik ve bazen de aksesuar ekliyoruz. Bu tunik kombinlerini satın aldığınız zaman bir nebze de olsa sizin yardımcı olmayı hedefliyoruz.  Beden konusunda büyük beden giyen hanımlarımızın da yanında olduğumuzdan 54 beden’e kadar ürünlerimiz mevcuttur.

Hangi Tunik Modellerini Tercih Etmeliyiz?

  • Dizüstü tunik modellerini genelde minyon tipli hanımlar tercih etmelidir.
  • Uzun boylu hanımlarımız diz altı, diz üstü modelleri tercih edebilecekleri gibi, yeni asimetrik kesimlere de bakabilirler. Moda Selvim’de bu sene en çok tercih edilen A Kesim tunik modellerini de önerebiliriz.
  • Kalçası geniş bayanlarımız için önereceğimiz tunik modeliyle fazlalıklarınızı kapatabilirsiniz. Belden genişleyen modellere bakabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.