sadsad x
asdasd
Tunik Şıklığınıza Asimetrik Modası

Tunik Şıklığınıza Asimetrik Modası

19 Ağustos 2017

Tesettür giyim de hanımların sevilen modellerinden ola tunik, kendi tasarımları arasında çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Uzunlu kısalı modelleri derken şimdi de asimetrik kesim tunikler göz kamaştırıyor.

Her bayanın dolabında bulunan parçaların başında olan tunik, yaz modundan çıkıp sonbahar moduna doğru yavaş yavaş geçmeye başlıyor. Üstünüze ferace veya pardösü almadan çıkabileceğiniz en şık modeller arasında. Rahatlık bakımından göz dolduran asimetrik tunik, cool hava katıyor.  

Uzun tunikler asimetrik kesimlerle buluşunca adeta yeni bir elbise modeli ortaya çıkıyor. Dar paça pantolon ile kombileyebileceğiniz gibi ispanyol paçalarla da kullanabilirsiniz. Pudra, lacivert ve hanımların gözde rengi siyah renk çeşitliliği sayesinden havanıza yenilik getirecek.

2017 Asimetrik Tunikler

İster gece olsun ister gündüz olsun rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu havalı asimetrik tunik, hanımların dolaplarındaki yerini almaya başladı. 2017 yılında genç kızlarımızdan tutun tüm hanımlarımızın favori tercihleri arasında yerini aldı.

Yarım Düğmeli Asimetrik Desen Tunik satın almak için tıklayınız.

Tarzınızı ortaya koyacak en şık modeller şüphesiz ilginizi çeken modellerdir. İşte Moda Selvim ilginizi çeken ürünlerle beraber tarzınızı da ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Belden kemerli oluşuyla zarif duruşunuza şıklık kaçınılmaz oluyor. Düğme detayıyla ise, asimetrik tuniğiniz şıklık yarışında sizi bir numaralı görünmenize yardımcı.

Tesettür giyim konusunda farklı modelleri sayesinde hanımların en sevdiği online satış sitesi Moda Selvim, şirin ve şık uyumluyla sportif parçaları sizler için bir araya getirmeye devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.