sadsad x
asdasd
Tunik Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılmalıdır?

Tunik Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılmalıdır?

06 Temmuz 2018

Tesettürlü bayanların en sık tercih ettikleri ve kullandıkları parçalardan olan tunik modelleri ile doğru kombini yapmak zor olabilir. Rahat ve her mevsime uygun olan modeller oldukları için bu kadar sık kullanılması normal bir durumdur. Fakat kullanılan tesettür tunik modelleri ile doğru kombin yapmak gerekir. Doğru parçalar ile kullanımı yapılamaz ise, beklenen şık görüntü yerine kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır. Tunik modellerinde kesim ve salaşlık çok önemlidir. Alt giyim olarak tercih edilen parçaların tunik kesimi ile aynı olması gerekir. Simetrik bir görüntü için kesim uyumu önemlidir. Tunik modelleri ile pantolonların kullanılması da çok daha doğru olacaktır. Pantolonlar ile uyum sağlamak çok daha kolay olacaktır.

 

 Tunik Modelleri Nasıl Alınmalıdır?

            Tesettür tunik modelleri alır iken, mutlaka vücut yapısına dikkat edilmelidir. Vücut yapısı hakkında bilinçli olmak, hangi modellerin tercih edilmesi konusunda yol gösterici olacaktır. Tunikler genel olarak kalça hizasında ya da daha uzun olduğu için vücut tipi büyük önem taşır. Vücut yapısını öğrenmek için internet üzerinden araştırmalar yapılabilir. Vücut tiplerini anlaşılır şekilde anlatan sitelerden bilgiler edinilebilir. Bu şekilde yapılacak alışverişlerin sonucunda da şık ve güzel bir görünüme sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 Tunik Modası Nasıl Takip Edilir?

 

            Tesettür modası için takip yapılacak doğru kaynakları bulmak zor olabilir. Yapılan haber ya da tanıtımların sayısı fazlası ile azdır. Bu da dönemin modasını anlaşılmaz bir hale getirir. Tesettür tunik modelleri ve diğer parçalar için moda takibi sayfa görsellerinden yapılabilir. Sayfa görsellerinde kullanılan ürünler moda ve trend olan ürünlerdir. İlk görsellerde kullanılan renklerde, moda olan renk yelpazesi hakkında doğru bilgileri vermiş olacaktır.

 

 Tunik Modelleri İle Eşarp Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 

            Tunik modelleri ile eşarp kullanımı için kullanılan tuniklerin kumaş yapısı ve modelleri önemlidir. Kullanılan tunik spor tarzda ve rahat kesim bir parça ise, kalıpsız olan şal gibi dağınık duracak modeller tercih edilmelidir. Tunikler, gömlek tarzı ise kalıplı eşarplar kullanılmalıdır. Bu tercihler yapılır iken, kullanılan ürünlerin kumaş yapıları aynı ya da benzer olmalıdır. Bu sayede şık bir görüntü oluşacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.