Tunik Kombin Fikirleri

Tunik Kombin Fikirleri

24 Ağustos 2017

Tunikler tesettür modasının vazgeçilemez parçalarından biri. İlk kullanımlarında özellike gençler tarafından tercih edilen tunikleri zamanla her yaştan ve her giyim türünü tercih eden insanlar da kullanmaya başladı. Her mevsim kullanılabilir bir parça olan tunik uzun ve kısa modelleriyle en çok tercih edilen parçalardan biri. Tunik üzerine şal eşarp takarak da oldukça şık ve genç bir hava katabilirsiniz. Tunik parçalar artık vazgeçilmez kıyafetler arasında sayılıyor.

 

Şık Kombin Önerileri

 

Uzun ve diz kapağının altına kadar uzanan tunikler daha çok pantolon üzeri olarak kullanılıyor. Hem günlük hayatta hem de davetlerde giyebileceğiniz bu parçalardan bir tane alarak mutlaka dolabınızda bulundurmanız gerekiyor. Tuniğin etek üzerine giyimi salaş bir görünüm veriyor. Bunun yerine uzun parçalarını eteğin altına verilerek belden bir bombe sağlandığında daha şık bir hava yakalayabilirsiniz. Elbisenin altına dilediğiniz ayakkabıyı giyebilirsiniz. Ancak tuniklerin altına her ayakkabı uymaz.

 

Tunik Modelleri

 

Düz inen tunik modellerinde desen ve aksesuar ön plana çıkar. Ancak daha farklı modelleri olan tuniğin her modeli farklı kullanılarak şık bir görünüm yakalabilir. Hiç şüphesiz tunikler dar pantolonların üzerinde daha güzel duruyor. Bu durum da tuniğin modeli öne çıkıyor. Arkası uzun öne doğru kısalan tunikler gerçekten çok şık. Üstü dar ve alta doğru genişleyen tuniklerde pantolon üzerinde çok şık duruyor. Bu kıyafetin altına ince topuk bir ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Tabi ki tuniğin üzerine ekleyeceğiniz birkaç uzun kolye ile çok daha şık olabilirsiniz.

 

Tunikle Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

 

Tunik tıpkı elbise gibi tek parça bir kıyafettir. Bu nedenle altına giyilen ayakkabı çok önemlidir. Tesettür tunik modellerinde giydiğiniz kıyafeti patlatan asıl nokta ayakkabılardır. Ne kadar şık bir parça tuniği giyerseniz giyin doğru ayakkabı tercihi yapmazsanız güzel bir görünüşe sahip olmazsınız. Örneğin spor ayakkabılarla tunikler pek uyum sağlamaz. Bu nedenle bu kıyafetlerin altına topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz. Her topuklu ayakkabı modeli de tuniğin altında şık durmuyor. Örneğin kalın topuklu veya platformlu ayakkabılar gerçekten özensiz bir görünüm veriyor. Bunun yerine ince topuklu ayakkabı tercih edilmesi gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.