sadsad x
asdasd
Tül Detaylı Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

Tül Detaylı Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

02 Ekim 2020

Tesettür tunik kategorisinde yaz sezonu oldukça hareketli geçmektedir. Yeni tasarım kıyafetlerin her tarza uyması için özel bir çalışma yapılarak daha sonra ürünler satışa çıkarılmaktadır. Yeni sezonu takip eden pek çok hanım özel tasarım kıyafetlerinden biri olan tül kumaş detaylı yazlık tesettür tunik modellerine dikkat etmektedir. Bu modelin kendini gösteren taraflarından biri belinde bağcık detayının bulunmasıdır. Kol kısmı ve üst beden kumaşının tamamen kumaş üstü tül kaplama olması, yazlık tesettür tunik alışverişi yapacak olan hanımların uğrak göstermiş olduğu tunik modellerinden biridir.

Tül Detaylı Yazlık Tesettür Tunikte Renk ve Desen Seçenekleri

Sezonun en beğenilen ve gösterişli modellerinden biri üst kumaş detayı tül kaplama olan yazlık tesettür tuniklerdir. Bu modelde tunik alışverişi yapacak olan hanımlara özel yeni sezon renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Bu tarzdaki tunik modellerinde en çok kullanılan desen etnik desenlerdir. Etnik desenler, kişinin tarzını en belli eden modellerden biridir. Aynı zamanda tunik üzerinde kullanılan turuncu ve kahve tonlarındaki renkler, bu deseni daha net belli etmektedir.

Tül Detaylı Yazlık Tesettür Tuniklerinde Günlük Kombin Oluşturma

Günlük kombin yapmak isteyen pek çok kadın, yeni sezon yazlık ürünlere yönelmektedir. Sezonun en beğenilen parçalarından biri olan tül detaylı yazlık tesettür tunik, günlük kombin ihtiyacını da gidermektedir. Beyaz krepe kumaş düz kesim pantolonlar ile turuncu renklerinde, üzerinde etnik desenleri bulunan tesettür tunikler beraber kullanılmaktadır. Dış giyim ürünlerinden biri olan trençkot ile kombin tamamlanarak spor şıklığı da yakalanmaktadır. Aynı zamanda omuz çantası ve babet ayakkabı seçenekleri de beyaz renk tercih edilmelidir.

Tül Kumaş Tuniklerde Küçük Detaylar Nelerdir?

Tül kumaş kaplama olan tunik modelleri üzerinde çeşitli detaylar bulunmaktadır. Kişinin tarzını en net şekilde belli eden etnik desenler, farklı renk ve desen seçenekleri ile göz kamaştırmaktadır. Aynı zamanda tuniğin sırt ve bel kısmında bulunan kuşak tarzı bağcık ise bir diğer beğenilen detaylar arasındadır. Bisiklet ve yuvarlak yaka şeklinde tasarlanmış olan yazlık tesettür tunikler, kollarının balon kol olması ile de tunik seçenekleri arasından en çok tercih edilen modeli yansıtmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.