sadsad x
asdasd
Tesettürlü Kadınlarda Abiye Seçimi

Tesettürlü Kadınlarda Abiye Seçimi

13 Eylül 2019

Görünümüne önem veren tesettürlü kadınlar, günden güne değişen farklı model ve tarzdaki elbiseler arasından seçim yapabilmektedirler. Hem dış giyimde hem de özel olarak tasarlanmış geceliklerle çoğu tesettürlü kadın artık kendini daha rahat hissetmektedir. Bu kıyafetler arasında merak edilenlerden birisi tesettür giyim abiye olmaktadır. Yazımızda bu kıyafet hakkında bazı detaylar üzerinde duracağız.

 

 Özel gün ve davetler kadınlar için önemli bir yere sahiptir. Davette fark yaratmak isteyen kadınların tercihlerinden birisi de tesettür giyim abiye olmaktadır. Birçok tesettürlü kadının kafasında bu kıyafet tercihi konusunda bazı çekinceleri olduğu bilinmektedir. Ancak birçok marka tarafından yeni ve farklı yapıda tesettürlü kişilere özel kıyafet seçenekleri vardır. Her yaşa uygun olarak üretilen bu kıyafetlerle harika ve farklı kıyafet uyumları oluşturabilirsiniz.

 

 Abiye Seçiminde Doğru Kıyafet Uyumu Sağlanmalı

 

 Bu tarzda kıyafeti seçen tesettürlü bayanlar, nasıl bir uyum içinde kıyafet tertip edebilirler? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Her tesettürlü kadın, bu abiyeleri rahatlıkla giyebilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken, kişinin yaşına ve vücut hatlarına göre bir tercihte bulunması gerekmektedir. Bu uyumu sağlayabilmek için baş örtüsü en başta gelir. Giyilmek istenen abiyenin baş örtüsüyle aynı renk tonlarında olması gerekmektedir.

 

 Kıyafet konusunda detayı bol ve birçok deseni içinde barındıran modeller seviliyorsa baş örtüsü seçiminde dikkatli olunmalı. Bu tarz kıyafetlere gidecek en iyi baş örtüsü süssüz bir model olacaktır. Fakat daha düz ve yalın bir kıyafeti tercih etmek istiyorsanız baş örtünüz tam aksi yönde bol süslü bir yapıda olması gerekmektedir. Yine kıyafete uygun bir kolye veya ayakkabı seçimiyle özel davetlerinizde öne çıkabilir, adınızdan söz ettirebilirsiniz.

 

 Her Mevsime Uygun Çeşitleri Mevcuttur

 

 Tesettürlü kişilere özel olarak üretilen abiyelerin mevsim özelliklerine göre çok sayıda modelleri mevcuttur. Yaz aylarında terletmeyecek kış aylarında üşütmeyecek kıyafetler herkesin tercihleri arasındadır. Doğru kumaş seçimiyle istenen rahatlığa kavuşulabilir. Kış mevsiminde bu kıyafet tercih edilecekse, kıyafetin üzerine alınacak bir pardesü ile güzel bir uyum oluşturulabilir. Kilo sorunu olan tesettürlü kadınlar,dar yapıda ve vücut hatlarını ortaya çıkaran modelleri tercih etmemelidir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.