sadsad x
asdasd
Tesettürlü Hanımların Plaj Ve Deniz Keyfine Hizmet Eden Haşama

Tesettürlü Hanımların Plaj Ve Deniz Keyfine Hizmet Eden Haşama

26 Temmuz 2017

Yazın gelmesiyle deniz ve plaj keyfinin de açılışı yapılmış oldu. Son yıllarda tesettürlü hanımların tatil valizlerine en öncelikli koydukları şey haşama oluyor. Bikini ve mayo gibi deniz mevsiminin vazgeçilmez kıyafetlerinin muhafazakâr kesimdeki karşılığı olan haşama tesettürlü hanımların kurtarıcısı niteliğinde. Yarım kapalı haşama ve yarım açık haşama olarak ikiye ayrılan bu haşamalar muhafazakar bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Plaj ve deniz kenarlarında giyilmesi rahat olan bu haşamaların renk ve çeşitleri de bulunuyor.

Tam kapalı haşamalar dar ve geniş olarak iki ayrı tarzda zevkinize sunulurken. Yarım kapalı haşamalar ise sıfır kol olan üst modeli ve diz dirseğinize kadar uzanan şortuyla tesettüre alışık tarzınıza uyum sağlıyor.

Haşamanın Rengarenk Dünyası

Renk paletinin geniş bir çok tonunun kullanıldığı haşamalar sadece tesettür rahatlığı sağlamakla kalmıyor  aynı zamanda yazın modasına adapte olmanızı ve şık bir görünüm yakalamanızı da sağlıyor. Haşamanın renkli dünyasına modaselvim.com’dan erişebilirsiniz. Bir çok renk tercihine sahip online alışveriş sitemizde hem tam kapalı hem de yarım açık haşama modelleri bulunuyor. Tesettürlü bayanların yaz aylarında kurtarıcısı olan haşamalar özel üretim kumaşlarıyla deniz ile bütünleşmenizi sağlayacaktır. Renkli alternatifler arayan bayanlara bu yılın haşamada moda renklerinden olan mor, pembe ve mavi renklerini önerebiliriz. Denize gitme özgürlüğünüzü genişleten bu tesettürlü mayolar göz alıcı tasarımları ile de şıklığınıza şıklık katacaktır.

Göz Alıcı Haşama Rahatlığı

Eğer kalabalık bir yerde denize girecekseniz ve tesettürlü bir bayansanız en öncelikli recihiniz tabi ki haşama olmalı. Rahat kullanımı ile denizin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Kumaş bakımından kendine has kumaş dokusuyla özelikle haşama modellerinin likralı ve vücuda tam oturan seçenekleri de mevcuttur. Haşamanın kendi takımı içerisinde bulunan özel saç kapatan bonesi ile de saçlarınızı kolaylıkla kapatabilir deniz suyunda dağılmasını önleyebilirsiniz. Moda Selvim sitesinde bir çok alternatifini bulabileceğiniz haşama modellerimizi tanımanızı öneririz. Kullanım rahatlığınıza göre model tercihinde bulunabilirsiniz. Renkli ve çeşitli haşamalara göz atmak için modaselvim.com’u ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.