sadsad x
asdasd
Tesettürlü Bayanların Rahatlıktan Yana Tercihi Şal

Tesettürlü Bayanların Rahatlıktan Yana Tercihi Şal

29 Temmuz 2017

Kıyafeti tamamlayan en önemli parça bir tesettürlü için tabi ki başörtüsüdür.  Eşarp resmi ve daha klasik ya da duruşu daha ağır kıyafetlerle kombinlenirken şal pek tarz aramıyor. Özellikle genç tesettürlü hanımların kolay kullanımı nedeniyle bir numaralı tercihi şal modelleri oluyor. Arz talep gereğince kullanım yerlerinin genişliği ve kullanan kitlenin çokluğu eşarp kadar şal modellerini de çeşitli hale getirdi. Moda ve giyim sektörü hanımların bu rağbetinden esinlenerek yerine göre kullanıma uygun desen ve modeller üretmeye başladı. Son aylarda göz dolduran modellerden biri olan simli şal, her tarz kombine uyum sağlaması nedeniyle hanımların favorisi haline gelmiş durumda.

Ekoseli şal kombini için tıklayınız

Şık Tarzınıza Ekoseli Ve Simli Dokunuş

Birkaç yıldır spor giyim kombini ile en çok tercih edilen model olan ekoseli şallar hem uygun fiyat seçeneği ile hem de renk alternatiflerinin gün geçtikçe genişlemesinden dolayı vitrindeki yerinden ödün vermiyor. Önceleri sınırlı renklerle tüketiciye merhaba diyen ekoseli şal modeli şaşırtıcı bir hızla renk albenisini arttırdı. Günlük ve spor giyimin yanında sağladığı şıklık ve asalet ile kendi güçlü konumunu sağlama alan ekoseli şal modelleri her yaştan bayanın ilgisine mazhar olmayı başarıyor. Ekoseli şallar spor ve günlük kombinlerle tercih edilirken artık şalın rahatlığına alışan bayanlar özel davet, yemek, düğün, nişan, kına gibi abiye ve gösterişli elbiselerin de üzerinde aynı rahatlığı aramaya başladılar. Bu noktada moda ve giyim sektörü tesettürlü hanımların bu arayışına en şahane çareyi renk skalası geniş simli şal modelleri ile buldu.

Tesettürde Şahane Sim Şıklığı

Simli dokusundan dolayı albenisi yüksek bu şal modelleri her tarzda şık elbise ve abiye ile kombin yapılmaya müsait. Düz renk içermesi de farklı desenlere kolay adapte edilir kılıyor bu şal modellerini. Simli şal modelleri çiçek ve gül desenli ya da hareketli tonlara hakim elbiselerde son derece zarif bir görüntü sağlıyor.Son günlerde vitrinlerde gördüğümüz tulum elbise modelleriyle de hoş kombinler yapabileceğiniz simli şallar. Şık ve tarz görünümü ile sadece özel zamanlarınızı ya da abiye kombinlerinizi değil, eğer isterseniz günlük kombinlerinizi de süslemeye müsait.

Simli şal kombini içi tıklayınız.

Şal modelerini incelemek için tıklayınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.