sadsad x
asdasd
Tesettürde Yaz Modası

Tesettürde Yaz Modası

28 Haziran 2020

Tesettürlü bayanlar özellikle yazları kıyafet bulma konusunda pek alternatifleri olmaması sebebi ile yaza telaşlı ve stresli başlarken artık günümüzde bu sorun ortadan kaldıran birçok seçenek mevcut.

Vücut yapısına göre kıyafet bulma, tarzını yansıtan kıyafetler bulma gibi zorlu bir alışveriş süreci yerine yorulmadan ve zamandan tasarruf ederek tek bir tık ile ulaşabilecekleri tesettür giyim mağazalarının online alışveriş siteleri, ürün satın almak için artık en kolay yöntemlerin başında.

https://www.modaselvim.com/tunik

Tesettürde Vazgeçilmez Parça

Hızla değişkenlik gösteren tekstil sektörü, her kesime hitap eden ve çeşitlilik gösteren bir sektör olmasıyla gelişen teknoloji ile birlikte bambaşka bir moda noktasına ulaştı.

İşte başarıya ulaşan bir moda kesimi de tesettür giyim! Tesettür giyim deyince akla ilk olarak tesettürlü bireylerin vazgeçilmez parçası olan yazlık tesettür tunik geliyor.

Tiril Tiril uçuşan tülleriyle, renkleriyle ve desenleriyle göz alıcı parçaları ile tesettür modasına yeni bir ivme kazandıran tunikler yazlık kombinlerin en sık tercih edilenleri arasında.

Rahat ve Şık Kombinleri ile Tunik

Yazın sıcaklarında şüphesiz herkesin tercih edeceği niteliklerden biri de rahat bir kombin. Ancak hem şık olmak hem de rahat olmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Online satış sağlayan platformların tunik bölümlerinde bu ikisini bir arada bulmak artık o kadar da zor değil.

Herhangi bir davet, bir toplantı veya bir sahilde gezerken, görünüm açısından şık ve hareket kısıtlamayan kesimleriyle yazlık tesettür tunik doğru bir seçim olacaktır.

Tunikler Artık Sade Değil

Her yaşta tesettürlü birey olabileceği düşüncesiyle renklerin mat veya parlak olması tercihe göre değişeceğinden çeşitli örnekleriyle artık ulaşabileceğimiz online tesettür siteleri bu konuda moda danışmanımız.

Daha çok genç bayanlar tarafından tercih edilen tunikler, ufak parçalar ile detaylandırılmış olarak önümüze çıkmakta. Ufak cepler, fermuar detayları, çeşitli baskılar içeren detaylar veya süs amaçlı yerleştirilen düğme detayları şu sıralar daha sık görülmekte ve tercih edilmektedir.

Yaşı genç olan tesettürlü bireyler için daha çok tuniklerin yanında ek kombin olarak kolye gibi aksesuarlarla sunulmakta ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Bu kolyeler genelde sade tunikleri hareketlendirmek için tercih edilebilir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.