sadsad x
asdasd
Tesettürde En Gözde Kombinler

Tesettürde En Gözde Kombinler

10 Eylül 2018

Bir çok kadının tesettür giyim konusunda zorlandığı görülmektedir. Özellikle yaz aylarında sıcaklarında artmasıyla birlikte örtünmek oldukça güç duruma gelmektedir. Kadınlar kendilerini rahat hissedecekleri kıyafetlere yönlenip günlük ve iş yaşantılarında kolaylıkla kullanabilecekleri özenle tercih etmektedirler. Kaliteden ödün vermeyen bir sürü etek, pantolon ve tunikler kapalı kadınlar için en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 

            Ayrı ayrı parçaları beğenen kadınlar bunları kombinlemekde zorluk çekmemek için çoğu zaman hazır kombilere yönlenmektedirler. Yeni sezon ile birlikte gelen alış veriş heyecanı çoğu kadının dolabını yenilemesi olarak görülmektedir. İpek saten kumaşlar havalı tunikler ve doğru renk ile kombinlenen kıyafetler kadınları oldukça zarif ve şık göstermektedir. Alternatifi çok fazla olan tesettür kombin çoğu kadının durağı olarak bilinmektedir.

 

 Yeni Sezon Kombinler

 

            Yeni sezon tasarımlar kadınların alış veriş sonrasında gardıroplarında yerlerini almaktadırlar. Enerjisi yüksek kıyafetler aynı zamanda kişinin görüş ve düşünlerini de yansıtmaktadır. Tercihlerini sadelikten yana kullanan kadınlar şıklığı detaylarda gizli olan kıyafetler kullanmaktadırlar. Tercih edilen pantolon ve tunik şıklığı kişinin güçlü ve kaliteli duruşuna yol açmaktadır. Renk dengesini doğru ve minimal şekilde kullanan kadınlar özellikle iş hayatında oldukça zarif görünüm elde edebilmektedir. Her sezon binlerce çeşit çıkaran tasarımcılar kadınların kıyafet seçme zorluğunu oldukça hafiflettiği bilinmektedir. Özellikle beyaz gömlekler kapalı kadınların tesettür kombin de vazgeçilmez kombinleri olarak bilinmektedir. Bol kesim ve yumuşak dokulu kumaşlar yaz ve sonbahar aylarının en çok tercih edilenleri arasında yerini korumaktadır.

 

 Tesettürde Aksesuar Tercihleri

 

            Zarafetiyle her zaman gözlere hitap etmek isteyen kadınlar giydikleri kıyafetleri aksesuarlar ile taçlandırdıkları bilinmektedir. Gömlek ve bluzları üstlerine takılan büyük ve abartı kolyeler kişinin sade kıyafetini daha fazla şıklık katabilmektedir. Bileklere takılan bileklikler ise vücutta görünen yerler için oldukça kapatıcı bir etkisi olmaktadır. Parmaklara takılan yüzükler kibarlığının yanı sıra zarafetin de göstergesi olabilmektedir. En vazgeçilmez parçalardan bir tanesi olan eşarplar ise kıyafetlerin uyumu ile ahenkli bir görsel şölen hazırlamaktadır. Yaz ve ilkbahar aylarında kullanılan şallar kolay yapımı ile tesettür kombin modellerinin arasında yerlerini almaktadırlar. Doğru tercih edilen aksesuarlar kişinin öz güven ve enerjisinin artması ile birlikte çalışan kadınların da iş motivasyonlarını artırmaktadır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.