sadsad x
asdasd
Tesettür Yelek Modelleri

Tesettür Yelek Modelleri

15 Ocak 2021

Son beş yıl içinde şişme mont ve yelekler moda olmuş durumda. Birçok insanın büyük bir keyifle giydiği tasarımlardan biri haline geldi. Bu modelde siyah renk kullanılmış. Kürk kapşonlu detayı ise güzel bir imza olmuş.

Özellikle tesettür giyim modellerinde çok karşımıza çıkan tasarımlardan değil. Kırmızı uzun kollu tişört ve kot pantolon ile iyi bir kombin oluşturabilir. Birçok kıyafetle uyum yakalayabilen bir model.

Kürk Kapşonlu Şişme Yelek Gri

Gri renk oldukça havalı bir renk. Birçok arabada, eşyada bu rengi görmek mümkün. Giyim kategorisinde de oldukça güzel duruyor. Gri kapşonlu detayı havalı bir tasarım olmuş. Şişme yelekler modern tasarımın izlerini taşıyor. Yıllar geçtikçe tesettür giyim modelleri içerisinde bunu görmek mümkün. Mor uzun kollu tişört ve siyah pantolon ile uyumlu bir kombin oluşturulur.

Giyen kişide öz güveni yüksek bir imaj çizen bir modeldir. Şık ve özgün tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bir tasarım.

Kürk Kapşonlu Şişme Yelek Taba

Kahve tonlarının birleştiği bir model. Oldukça ağır ve ciddi bir görünüm sunulmasını sağlıyor. Kürk detayı ise nefis bir nokta olmuş. İş hayatında ve günlük yaşamda tercih edilebilecek bir model. Özellikle siyah renklerle güzel kombinler oluşturulabilir. Giyen kişide şık ve ağır bir duruşu sembolize eder.

Kapşonlu Şişme Yelek Latte

Latte rengi oldukça yumuşak bir renk. Şık ve sade bir görünümü önümüze getiriyor. Siyah renklerle güzel kombinler oluşturulabilir. Normal kapşon kullanımı yapılmış. Şişme detaylar ise modern bir görüntü sunuyor. Model daha çok spor imajı vermekte. İş hayatında, günlük yaşamda rahatlıkla tercih edilebilecek bir tasarım.

Kapşonlu Şişme Yelek Siyah

Kullanılan siyah renk kişiyi özgüvenli gösteriyor. Ciddi ve saygın bir kişi görünümü sunuyor. Siyah birçok renk ile kombin yapılabilir. Şişme yelek detayı ise şık bir imza. Kapşonuyla birlikte sportif bir görünüme kavuştuğunu görüyoruz. Beyaz ayakkabı ve kot pantolon ile iyi bir uyum yakalayabilir. Şık ve sportif duruşuyla birçok insanı etkileyebilecek bir model. Günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.