sadsad x
asdasd
Tesettür Tunik Ürünlerini Ön Plana Çıkaran Unsurlar

Tesettür Tunik Ürünlerini Ön Plana Çıkaran Unsurlar

13 Temmuz 2017

Son yıllarda artan tesettür giyim yelpazesine eklenen tunik ürünleri, renk renk ve model çeşitliliği bakımından bayanların tercih yapmasını bazen zorluyor. Çünkü geçen yıllara oranla bu yıl, tesettür tunik modelleri birbirinden şık ve kullanışlı ayrıntılarla tamamlanmış. Tunik modellerinde bu yıl gözdesi olan yaz ve bahar tunik modelleri de her bayanın tarzına uygundur.

Modern Tunik Seçeneklerinde Ayrıntılar

Tesettür giyim modelleri arasında en çok tercih edilen tunik modelleri, hem uzun ve hem de kullanışlı olmasıyla her yerde kullanmak mümkün. Rahatlığı kadar bol ve asimetrik kesimlerle bütünleşen tunikler, her bayanı tarzına da uyumlu oluyor. Özellikle önü kısa, arkası uzun olan tunik modelleri yaz sezonu için çok uygundur.

Abartılı ayrıntılar yerine, skin çizgilerin yer aldığı ürünler son yıllarda daha çok ilgi görüyor. Günlük kombin tercihlerinde tunik modeli seçecekseniz, içinde çok fazla abartılı çizgiler kullanmak doğru olmayabilir. Dolayısı ile sade ayrıntıların yer aldığı tunik modelleri daha çok tercih ediliyor. Dantel ve şifon gibi ayrıntılar ise tunik ürünlerinin en çok kullandığı ayrıntıdır. Standart ve düz ayrıntılar yerine, modern ve trend detaylar kullanılmıştır. Bazı ürünlerde klasik hava hakimdir. Özellikle bu ürünleri davetlerde de rahatlıkla kullanılabilen modellerdir.

İkili Tunik Seçenekleri Çok Kullanışlı

Kullanışlı parçalara karşı olan ilgi daima daha fazla olmuştur. Özellikle ikili tunik ürünleri hem çizgileri hem de ayrıntıları sayesinde öne çıkıyorlar. İkili takımların parçalarını da farklı şekillerde kullanmak mümkün. Lazer kesimli yelek ve tunik ürününden oluşan takım, her bayana ciddi anlamda kolaylık sağlıyor. Klasik kesimli bir pantolon ile kombin edilebilen iki tunik takımları, hızlı ve zarif görüntünün oluşmasına olanak verecektir. İkili tunik ürünlerinin farklı renk ve model seçenekleri de yer alıyor. Bayanlar kendine özgü tarzları oluştururken, tunik modellerine de mutlaka fırsat tanımalı.

Renkler, tesettür modasında öne çıkan bir diğer önemli parçadır. Tunik ürünleri, özel davetlerde, iş yerinde veya gündelik hayatta tercih edilebilir. Salaş ve modern kesimli tunikler özellikle gün içinde tesettürlü bayanların rahat hareket etmelerini ve şık bir görüntü yansıtmalarını sağlar. Özellikle tunik ürünleri her tarz pantolon ile rahatlıkla kullanılabilir. Bu yılın trend renkleri arasında pudra, beyaz, mürdüm ve krem seçenekleri bulunmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.