sadsad x
asdasd
Tesettür Tunik Modellerinde Modaya Bakış

Tesettür Tunik Modellerinde Modaya Bakış

02 Eylül 2021

Tesettür giyimde modanın vazgeçilmez parçalarından tesettür tunik tasarımlar her sezon dikkat çekmeye devam ediyor. Renklerin ambiyansının göz kamaştırdığı tunik modeller, her kadının her sezon giydiği parçalar arasında yerini alıyor.

 

 Tesettür Tunik Modellerinde Sıcak Esinti

 

 Moda dünyasında kapalı tunik olarak modellerin yanı sıra renk seçenekleri de görsellik açısında büyük önem taşımaktadır. Bu sezon tuniklerde sıcak renklerin hakim olduğunu görmek mümkün. Modayı takip etmek isteyen kadınların tercihleri arasında kırmızı, sarı, turuncu ve özellikle kiremit rengi yer alıyor.

 

 Tesettür Tuniklerde Öne Çıkan Tasarımlar

 

 Tesettür giyinmeyi tercih eden kadınların ilgisini çekebilecek en yeni tasarımlar modaselvim markasında bütün ayrıntılarıyla geniş bir ağa sahip diyebiliriz. Tesettür giyimde uzun kollu tunik modeller arasında kumaş seçenekleri de en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Kadınların hem mevsimsel olarak hem de görsellik bakımından tercih ettiği kumaş seçenekleri arasında şifon ve denim kumaşlar en çok beğenilenler arasında diyebiliriz.

 

 Gömlek Tesettür Tunik Tasarımlar

 

 Gömlek tunik modelleri hem tesettür giyimi hem de tercih etmeyen kadınların gözdesi diyebiliriz. Gömlek modelleri detaylarıyla ön plana çıkarken, tasarım detaylarıyla da kadınların beğenisini kazandığını söyleyebiliriz. Renk seçenekleri arasında; Somon, pudra, bebe mavisi, indigo ve lacivert modellerini görebilmek mümkün.

 

 Kareli Tesettür Tunik Tasarımlar

 

 Bu sezonun iddialı parçaları arasında yer alan kareli tesettür tunikler, kreasyonlarda dikkat çekiyor. Elbise şıklığıyla tunik uyumunu bir arada bulabileceğiniz kareli tesettür tunik modelleri, pastel tonlarıyla da adeta kadınların gözdesi oldu diyebiliriz. Kareli tesettür tunik modellerini merak eden kadınlar, www.modaselvim.com sitesini ziyaret edebilirler.

 

 Tesettür Tunik Tasarımlarında Detaylar

 

 Moda sektöründe aslında birçok kıyafeti ön plana çıkaran ufak dokunuşlar demek doğru olacaktır. Tesettür tunik modellerinde de küçük detaylarla hareket kazandırılan tasarımlar, kadınların daha çok tercihleri arasında yer almaktadır. Tunik tasarımlarında bu sezon kullanılan detaylar arasında; Fırfır, düğme, yırtmaç, fermuar seçeneklerini sayabiliriz.

 

 Tunik Modellerinde İndirimli Fiyatlar

 

 Tesettür tunik alışverişi yapmak isteyenler, birçok model ve kumaş seçeneğiyle markaların koleksiyonlarında dikkat çekiyor. Özellikle sezon ortasında indirimli fiyatları takip eden, tesettür giyinen kadınlar için www.modaselvim.com sitesini ziyaret etmelerini önerebiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.