sadsad x
asdasd
Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik Modelleri

05 Nisan 2022

Havaların soğumasıyla birlikte artık kalın kıyafetlere doğru yönelim başladı. Tesettür giyim tercih eden kadınlar da tesettür tunik adı verilen uzun kollu, vücut hatlarını belli etmeyecek derecede bol ve uzun kıyafetleri tercih etmeye başladı. Bu uzun kollu tunik modelleri genelde pantolon üstü tercih edilse de eteklerin üstüne de giyilebiliyor. Her sezon giyilebilen bu tunikler kışın da tercih ediliyor.

Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür tunikler genelde ince olması sebebiyle kadınlar tarafından yaz aylarında daha çok tercih edilmekte. Ancak son zamanlarda tesettür giyime ve tuniklere olan ilginin artmasıyla birlikte tesettür tunikler her mevsim giymeye uygun bir şekilde üretilmeye başlandı.

Tesettür tunikler artık hemen hemen her renk ve desende üretiliyor. Yaz aylarında tercih edilen tunikler genelde canlı ve açık renk seçilmekte. Bu renkler yazın havasına ve modasına uyum sağlıyor. Kışın ise daha koyu renkler tercih ediliyor. Siyah, bordo, lacivert gibi renkler kışın daha moda olarak görülüyor. Özellikle bu renklerde daha kalın kumaşlar kullanılmakta.

Tuniklerde her türlü deseni görmek de mümkün. Genelde kadınlar tarafından desensiz, düz renkli kapalı tunik modelleri tercih edilse de birçok farklı desenlerle tunik üretilmektedir. Düz, desensiz tunikler tercih edilse de birçok farklı çiçek deseni de üretiliyor. Çiçek desenleri özellikle tek renk pantolon üzerine kombinlenebiliyor. Çiçek desenli modeller her renkte olduğu için kombinlerde oldukça sık kullanılıyor. Bir diğer desen çeşidi ise geometrik şekiller. Özellikle günlük kombinlerde geometrik desenlere rastlamak oldukça mümkün.

Tunikler daha çok günlük hayatta kullanılsa da son zamanlarda özel günlerde de kullanılmaya başlandı. Doğru kombin yapıldığı zaman giyilen tunikler oldukça şık parçalara dönüşebiliyor. Genelde beyaz, siyah, bordo, bej gibi renkler abiye tunik olarak tercih edilmekte. Bu tuniklerin altına genelde aynı renkte pantolon giyiliyor. Abiye tunikler düz renkte olsa da üzerinde sim veya payet gibi göz alıcı işlemelerle şık hale geliyor.

Tesettür Tunik Nereden Alınmalı?

Tesettür giyim birçok farklı yerde bulunabilir. Ancak kaliteli ve uygun fiyatlı tesettür tunik bulmak zor olabiliyor. modaselvim.com bu konuda kadınların yardımına koşuyor. Birçok farklı desen ve renkte üretimi yapılan bu tunikler modaselvim.com adresinden uygun fiyatla alınabilir. Ayrıca güvenli ödeme ve hızlı kargosuyla modaselvim tesettür giyimde en doğru adres.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.