sadsad x
asdasd
Tesettür Pardesü Modası

Tesettür Pardesü Modası

12 Mayıs 2021

Tesettür giyim kategorilerinden biri olarak hazırlanan pardesü kategorisi, herkesin tarzına uyacak parçalar sunmaktadır. Dış giyim ürünleri arasında rahat kullanımı ve model seçenekleri ile bilinen pardesü pek çok farklı tarza hitap etmektedir. Kullanılan kumaş ve pardesünün kesimi ile yeni sezon pardesü kategorisi oldukça hareketlidir. Kot kumaş ve salaş kesim ince kumaş ile tasarlanan pardesü modelleri bu sezonun en gözde parçaları olarak tesettür giyim sitelerinde satışa çıkarılmaktadır. Yeni sezon ürünlerine ulaşarak kombin oluşturmak isteyen kişiler siteyi ziyaret etmektedir.

Kot Kumaş Pardesü Modelleri

Kot kumaş pardesü modeller ilkbahar aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olarak internet sitelerinde yer almaktadır. Genç kesimi ve duruşu ile kot kumaş pardesü modelleri bu sezon en sevilen parçalardan biridir. Her yaşa hitap eden modelleri ile geniş kitlelere ürün seçim imkanı sunmaktadır. Düz kesim olarak tasarlanan bu pardesü modellerinin düğme detayları ise tahta şeklinde belirlenmiştir. Bohem bir tarz yaratılan kot kumaş pardesü modelleri son zamanların en çok kombin oluşturulan ürünlerinden biridir.

Salaş Kesim İnce Kumaş Pardesü Modelleri

Salaş kesim modelleri ile ince kumaş pardesü modelleri pek çok kişinin seveceği tarzda ürünler sunmaktadır. Kombin oluşturmak isteyen kişiler için hem gündüz hem de gece kombinlerinde yanında olacak bu parçalar siyah ve lacivert tonlarında tasarlanmıştır. Belinde kuşak olan bu modellerin yarasa kol detayı ile pardesünün modelini ön plana çıkarmaktadır. Sevilen modern görünümlü pardesü modelini oluşturan salaş kesim, ince kumaş, beli kuşak detaylı yarasa kol pardesüler, tesettür modasına ayrı bir yön vermektedir.

Salaş Kesim Pardesü Modelleri İle Kombin Oluşturma

Salaş kesim pardesü modelleri ile dikkatleri üzerinde toplayan bu ürün yapılan kombinlerde de şık bir görünüm sunmaktadır. Siyah İspanyol paça pantolonların üzerine giyilen beyaz gömlekler günlük kombin oluşturmak için en rahat parçalardır. Bu parçaların üzerine yarasa kol siyah renk beli kuşaklı pardesü seçimi yapılmaktadır. Düz taban ayakkabı ve omuz çantası ile kombin görünümü günlük kullanıma hazırlanmaktadır. Bu kombini hareketlendirecek renkli ve parlak kumaş şal, tafta kumaş olarak seçilerek kombin üzerinde kullanılmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.