sadsad x
asdasd
Tesettür Modasını Harekete Geçirecek Parçalar

Tesettür Modasını Harekete Geçirecek Parçalar

20 Mayıs 2021

Tesettür modasında tercih edilen kişilerin tarzını yansıtmaktadır. Tarzını ön plana çıkarmak isteyen hanımlar için birbirinden hareketli tesettür parçaları vitrinlerde yerini almaktadır. Yenilenen tesettür modası ile hareketli kombinler oluşturmak isteyen kişiler için üzerinde zincir ve boncuk işlemleri olan tunikler en çok önerilenler arasına girmektedir. Özellikle tek cep bulunan gömlekler üzerinde cebin işlemeleri de dikkat çekmektedir. Bu tarz parça kullanımından hoşlanan hanımlar son sezon tesettür modası ile yakından ilgilenerek parça seçimleri yapmaktadır.

İşleme Detaylı Tek Cep Gömlek Modelleri

Tesettür kıyafet ürünleri ile tarzını bulmak isteyen kişiler için bu sezon işleme detayları dikkat çekmektedir. Yenilenen sezon ile birlikte tüm tesettür kategorileri kendisini yenilemektedir. Bu kategorilerden biri olan gömlek, tek cep ve işleme detayları ile göz kamaştırıcı modeller sergilemektedir. Haki yeşili, düz beyaz ve ekru renkleri, mavi ve çizgili gömlek seçenekleri ile salaş kesim dik yaka gömlekler bu sezonun vazgeçilmez ürünleridir. Aynı zamanda bu gömleklerin formunun sade bırakılarak tek cep üzerinde işlemelerin bulunması da dikkati bu yöne çekmektedir.

Hareketli Tunik Modelleri

Hareketli kombin önerilerinde kullanmak üzere tunik alışverişi yapacak olan kişiler için yeni sezon birbirinden renkli ve canlı model önerilmektedir. Yeni sezon modası ile tarzını öne çıkarmak isteyen pek çok kişi üzerinde baskı, desen ve işleme detayları bulunan tunikleri tercih etmektedir. Bu tarz tunik modellerinde dik yaka ya da bisiklet yaka model en sevilenler arasında yerini almaktadır. Rahatlığı ile hem gündüz hem gece kombinlerinde kullanılan bu parçalar, yarasa kol detayı ile havalı görünüm sunmaktadır.

Yeni Sezon Gömlek Modeli İle Günlük Kombin Oluşturma

Yeni sezon gömlek modellerinden biri olan tek cep detaylı gömlekler, işleme ve desenleri ile göz kamaştırıcı görünüme sahiptir. Bu tarz modeller ile kombin oluşturmak isteyen kişiler sade renk seçimi ile günlük kombine uygun alt giyim ürünlerinden birisini tercih etmektedir. Mom jean modasında koyu renkler sade renk gömlek modelleri ile uyum içerisine girmektedir. Kalın bağcık detaylı spor ayakkabılar ve bu kombin ile uyum sağlayacak omuz çanta modelleri ile günlük tesettür kombin tamamlanmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.